Зустріч Зеленського і Путіна або формула Штанмайєра
news-image Штанмайєр

Мабуть всі вже чули, що в жовтні цього року можливо відбудеться зустріч у нормандському форматі Володимира Зеленського з президентом Росії Володимиром Путіним. Для когось це, дійсно, шокуюча інформація, бо простим українцям, щирим патріотам, здається вже зовсім диким та неприпустимим проведення якихось переговорів із справжнім ворогом України, який має просто монструозні амбіції, аби тільки відкусити від нашої країни черговий шматок території.
Але ж який справжній сенс у проведенні цієї зустрічі й які підводні камені цієї загадкової формули Штайнмайєра?

По одній із версій формула Штайнмайєра передбачає такі пункти:

1. Україна приймає закон про вибори на Донбасі, а після цього сторони відводять війська;
2. Відбуваються місцеві вибори на Донбасі, а лише після їх визнання ОБСЄ Україна надає Донбасу так званий особливий статус;
3. Повне виведення бойовиків і повернення контролю над державним кордоном України.

Здається, що все ніби-то прозоро та дієво, але не на користь Україні. Зверніть увагу на порядок виконання всіх цих пунктів. Деякі моменти здаються зовсім нелогічними. Спочатку відбуваються вибори, а лише потім повне виведення бойовиків. А тепер увага! Про які чесні та незалежні місцеві вибори під дулом цих бойовиків, окупантів взагалі може йти мова? Тут й дурню зрозуміло, що вибори можливі лише після повного виведення всіх російських найманців з території Донбасу.
І тепер ми бачимо доволі прозору картину. Аби контролювати всі зовнішні, внутрішньополітичні процеси України та заблокувати її розвиток по всім напрямкам, Путін звісно ж погодиться на реалізацію цієї формули. І саме з цим порядком пунктів - спочатку фейкові вибори і лише потім повне виведення бойовиків. І в результаті цих фейкових виборів він хоче прийняття особливого статусу для Донбасу.
А це бомба уповільненої дії, бо відразу ж запуститься механізм реалізації Першої та Другої Мінської Угоди. Тобто відбудеться своєрідна децентралізація влади, а Луганська та Донецька область стануть «державами» в складі України. Про яку майбутню європеїзацію та розвиток України взагалі може йти мова? Луганщина та Донеччина під пильним впливом Росії як узурпатора будуть тягнути країну до застарілої системи під назвою «януковщина». Все повернеться на старі місця.
Нам залишається надіятись тільки на розсудливість та далекоглядність президента. Зеленський сьогодні сказав, що вибори можливі лише після повного виведення російських військ з території Донбасу. І якщо він все-таки підтвердить ці свої слова не словом, а ділом, то цілком можливо, що Україну чекають позитивні зміни та довгоочікуване припинення війни.


 

Новини
вер
16
2019
Готуймося до безготівкового проїзду у Києві!

  «Будь-які зміни здаються неможливими. Але коли вони відбуваються, неможливим здається колишнє положення речей.»Алан Лільский У Києві намічається справжній «переворот» у галузі…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...