Запровадження електронного квитка в Києві
news-image Олег Петровець про запроведження електронного квитка

 

«Будь-які зміни здаються неможливими. Але коли вони відбуваються, неможливим здається колишнє положення речей.»
Алан Лільский

У Києві намічається справжній «переворот» у галузі громадського транспорту!
Нещодавно стало остаточно відомо, що з 1 листопада 2019 року в місті буде повністю впроваджено автоматизовану систему проїзду за допомогою Е-КВИТКА й оплатити проїзд можна буде тільки безготівково. Це означає, що кондуктори громадського транспорту будуть звільнені, а частина з них перекваліфікується на контролерів, тому що значно зросте потреба в їхніх послугах.Також зникнуть касири, які продавали проїзні білети на деяких зупинках.
У «Київпастрансі» запевняють, що жодний звільнений робітник не залишиться «за бортом» трансформованого підприємства і зможе знайти собі роботу за спеціальністю.
Здебільшого в соцмережах кияни дуже позитивно відреагували на майбутнє нововведення, мотивуючи тим, що це - усвідомлений крок до європеїзації суспільства та відмова від застарілої радянської системи, за якою весь час працювала галузь громадського транспорту.
Можливо, спочатку деяким пасажирам буде незвично адаптуватися до подібних змін (особливо старшому поколінню), але через декілька років ми настільки звикнемо до безготівкового проїзду, що будемо лише дивуватися, як раніше жили без цього)


 

Новини
вер
11
2019
Трішки про шаурму та інші МАФи

Усі ми знаємо, що вже не перший рік у місті триває справжня боротьба з незаконно встановленими кіосками з шаурмою та іншими МАФами. Боротьба запекла, але результативна. Власне, я приділив неабияку увагу та…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...