Ще з університету Олег Петровець почав займатися громадською діяльністю, коли був обраний головою профкому факультету. Діяльність в цьому напрямі й досі продовжується, зокрема він:

✅ Депутат Київської міської ради VII и VIII скликань. Надіслав понад 6000 депутатських звернень.

✅ Створив унікальний ресурс - електронну приймальню, за допомогою якої отримано та опрацьовано понад 1000 звернень!

✅ Засновник благодійного фонду, за кошти якого допомогає малозабезпеченим та соціально незахищеним.

✅  Частий гість ефірів на радіо-і-телеканалах: "НАШ", "Прямий", "ICTV",  "Еспресо", "NewsOne", "112 канал", "ZIK", "24 канал", "КРТ", "Київ", "Магнолія-ТВ", "Радіо НВ". Зокрема брав участь в телепрограмах: "Важливе", "Свобода слова", "Ехо України", "Український формат", "Великий марафон", "Пульс" тощо.

 

Крім того Олег Петровець засновник трьох громадських організацій:

"Свідомі". Головна мета громадської організації - боротьба з корупцією. Маючи тверді наміри розгорнути антикорупційну діяльність за межі столиці, Олег Петровець створив 6 осередків у великих містах України. За ініціативою "Свідомих" було заблоковано 230 проектів рішень місцевих рад, які мали корупційну складову або не відповідали інтересам місцевих жителів.

"Рада Лівобережжя". Головна мета громадської організації - оперативне вирішення всіх наболілих проблем місцевих мешканців. Була створена з метою встановлення дієвої комунікації між місцевою владою та жителями. Завдяки "Раді Лівобережжя" ініціатива кожного отримала шанс бути почутою і реалізованою!

"Асоціація інвесторів житла". Громадська організація, яка стала на захист прав інвесторів перед недобросовісними забудовниками! Проблема незаконних забудов і обманутих вкладників - одна з найктуальніших. Тому "Асоціація інвесторів житла" виступає посередником у комунікації між представниками влади, забудовниками і вкладниками, задля досягнення компромісів у цій складній боротьбі та відстоювання інтересів простих людей, що вклали кошти в отримання житла.

 

 

Розроблені проєкти законів Верховної Ради і проєкти рішень Київради.
Благодійна допомога людям, які цього потребують.
Виконання обіцянок, приймальня, сесії і комісії.
Телеефіри, радіоефіри, громадські організації.