«Свідомі»

З 2014 року Олег Петровець – засновник та голова правління громадської організації «Свідомі». Спеціалізація ГО – боротьба з корупцією. За короткий період своєї діяльності «Свідомими» було створено 6 регіональних осередків – у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Полтаві та на Черкащині. За час свого існування ГО продемонструвала високі показники результативності роботи. Так, командою «Свідомих» було проаналізовано понад 300 порядків денних комісій місцевих рад Києва, Одеси, Харкова, Львова, Полтави та Черкащини (понад 5750 питань) на предмет наявності в них корупційної складової. Було відвідано понад 180 засідань комісій місцевих рад, на яких розглядалися питання, які могли містити в собі корупційну складову. Мало того, за цей період команда «Свідомих» заблокувала понад 230 проектів рішень місцевих рад, які мали корупційну складову або не відповідали інтересам місцевих жителів, а також виявила понад 570 процедур державних закупівель, які були проведені з порушеннями законодавства.

 

 

 «Асоціація інвесторів житла»

У 2015 році Олег Петровець засновує і очолює громадську організацію «Асоціація інвесторів житла», головною метою якої є захист прав інвесторів перед недобросовісними забудовниками. ГО працює майже з 80 інвесторами, які вклали кошти в купівлю квадратних метрів, але і досі не можуть отримати свої квартири. Крім того «Асоціація інвесторів житла» постійно комунікує із самими забудовниками та представниками органів місцевої влади аби виробити компромісне рішення, яке б задовольнило усі сторони конфлікту, у кожному конкретному випадку. 

«Рада Лівобережжя»

Вперше ставши депутатом Київради по мажоритарному округу та прагнучи максимально ефективно організувати співпрацю з виборцями, в 2015 році Олег Петровець ініціював створення ГО «Рада Лівобережжя», яка виконує функцію дорадчого органа депутата Київради, взаємодіючи з місцевим населенням задля оперативного вирішення проблем киян. До складу ГО входять представники 70 будинків, розташованих на окрузі. «Лівобережно-Слобідська Рада» проводить збори на регулярній основі (1-2 рази на місяць), на яких обговорюються питання мікрорайонів (Лівобережний масив і Микільська Слобідка), мешканці висувають проекти та ініціативи. Також місцевий депутат регулярно інформує людей про роботи, які ведуться, або плануються на окрузі, проведення різноманітних заходів, а представники будинків, у свою чергу, контролюють якість виконання ремонтних робіт тощо.