ЗАХМАРНІ ТАРИФИ І МІЗЕРНІ ЗАРПЛАТИ ТА ПЕНСІЇ – ЦЕ НОНСЕНС, – ПЕТРОВЕЦЬ
news-image ЗАХМАРНІ ТАРИФИ І МІЗЕРНІ ЗАРПЛАТИ ТА ПЕНСІЇ – ЦЕ НОНСЕНС, – ПЕТРОВЕЦЬ

Наклавши мораторій на підняття тарифів на житлово-комунальні послуги для киян, депутати Київради прийняли політичне рішення і ще раз заявили про свою категоричну позицію щодо неможливості тарифного росту без індексації зарплат і пенсій.

Про це заявив депутат Київради від фракції “Солідарність” Олег Петровець.

За його словами, повноважень встановлювати тарифи на житлово-комунальні послуги Київрада не має, але прийняття такого рішення є політичним кроком, мета котрого – ще раз заявити про свою позицію і захистити киян від “тарифного знущання”.

“Хоч рішення “Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 1 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги для населення в місті Києві” є декларативним, оскільки органи місцевої влади не можуть формувати тарифну політику за винятком квартплатних тарифів, даний крок ще раз засвідчив нашу тверду позицію щодо неможливості паралельного існування захмарних тарифів і мізерних зарплат!Люди банально не мають звідки брати гроші на сплату по рахункам за комуналку і це факт! Потрібен конструктивний діалог між оранами центральної влади, місцевих влад та населення. Але це має бути ДІАЛОГ, а не сцени популізму, які деякі особи влаштовують у парламенті, блокуючи прийняття життєво важливих для країни рішень”, – наголошує депутат Київради.

Нагадаємо, на минулому тижні депутати Київради ухвалили рішення щодо звернення до уряду і Верховної Ради про неможливість підняття тарифів на житлово-комунальні послуги без індексації зарплат і пенсій, а 7 липня наклали мораторій на зростання тарифів у столиці.

Детальніше про це дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=SxPSv2yPJbI


 

Новини
чер
24
2016
ОСБ: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ, КРОКИ СТВОРЕННЯ

23 червня 2016 року відбувся відкритий семінар «ОСБ: міфи та реальність, кроки створення», організований ГО “Лівобережно-Слобідська Рада” за сприяння депутата Київради від Лівобережного…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...