ОСБ: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ, КРОКИ СТВОРЕННЯ
news-image ОСБ: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ, КРОКИ СТВОРЕННЯ

23 червня 2016 року відбувся відкритий семінар «ОСБ: міфи та реальність, кроки створення», організований ГО “Лівобережно-Слобідська Рада” за сприяння депутата Київради від Лівобережного масиву і Микільської Слобідки Олега Петровця.

Спікерами заходу були практики, які мають досвід створення та функціонування ОСББ і з задоволенням поділилися ним зі слухачами. Серед них: керівник ОСББ у Печерському районі Микола Дяченко, юрист з питань ОСББ Станіслав Маляр, начальник відділу з питань місцевого самоврядування Департаменту суспільних комунікацій КМДА Віктор Галета.

Семінар викликав неабияку зацікавленість серед мешканців не тільки Лівобережного масиву і Микільської Слобідки, але й інших районів столиці, що є свідченням актуальності обговорюваної проблематики.

Після ґрунтовних доповідей спікерів, які пояснили основні принципи функціонування ОСББ, учасники семінару мали можливість поставити їм питання і отримати фахову відповідь.

Найбільше людей цікавили нюанси, пов’язанні з нещодавньою зміною законодавства (в який термін можна створити ОСББ, чи обов’язково створювати ОСББ, які існують альтернативи, які наслідки тягне за собою не створення ОСББ), питання стосовно юридичної процедури створення ОСББ (які документи для цього потрібні, як обрати голову ОСББ), а також функціонування ОСББ (які повноваження матиме новостворений орган, чи фінансується ОСББ державою, чи впорається ОСББ з обслуговуванням старих будинків, у яких є серйозні проблеми з комунікаціями, застарілий матеріальний фонд) тощо.

Навіть за годину, яка була відведена для запитань, вони не вичерпувалися.

Після завершення семінару біля трибуни спікерів вишикувалася довжелезна черга охочих поспілкуватися з доповідачами.

Зважаючи на це, депутат Київради від Лівобережного масиву і Микільської Слобідки Олег Петровець попросив усіх зацікавлених звертатися з питаннями щодо ОСББ до його громадської приймальні і пообіцяв всіляко сприяти вирішенню проблем мешканців у даній сфері.


 

Новини
чер
22
2016
СТОЛИЧНУ НАБЕРЕЖНУ, ЩО НА МИКІЛЬКІЙ СЛОБІДЦІ, ОЧИСТЯТЬ ВІД НАЛИВ...

За ініціативи депутата Київради від фракції «Солідарність» Олега Петровця розпочато масштабну акцію по очищенню набережної на Микільській Слобідці від незаконних наливайок та дебаркадерів. На…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...