З КАТОЛИЦЬКИМ РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! (цікаві факти про Різдво, які ви не знали)
news-image

25 грудня весь католицький світ відзначає особливе релігійне свято — Різдво Христове. У цей день серця мільйонів віруючих наповнюються радістю та добротою, а в домі панує затишок. Споконвіку на Різдво прийнято збирати всю родину, обмінюватися найщирішими побажаннями та за щедрим банкетом святкувати народження Христа.
Тож я підготував для вас топ найцікавіших фактів про традиції та символи цього свята:

1. Прикрашання ялинки — насправді символ Різдва, а не Нового Року. Але через антирелігійну пропаганду СРСР у 20-тих роках, святкувати Різдво було заборонено. Тож так помилково склалося, що новорічні традиції змішалися з різдвяними, а люди й досі прикрашають ялинку, ототожнюючи це дійство саме з Новим Роком.

2. Зірка на верхівці ялинки — це не просто прикраса, а символ Віфлеємської зірки, яка показала шлях мудрецям до маленького Ісуса, у місто Віфлеєм. А ялинкова куля — це стилізоване райське яблуко, символ первородного гріха між Адамом і Євою.

3. Раніше ялинку прикрашали не кулями та мішурою, а яблуками, їстівними фігурками з печива, пряниками та іншими смаколиками. А коли гілки дерева почали не витримувати вагу цих смачних прикрас, були придумані легкі ялинкові кулі зі скла.

4. Традиційно на Різдво прийнято дарувати подарунки, тому що за біблійною легендою, волхви зі Сходу принесли новонародженому Ісусу три дари: золото, ладан і смирну.

5. Точна дата народження Ісуса й досі нікому не відома та не згадується ані в жодній історичній книжці, навіть у Біблії. Вчені також розводять руками.

6. Різдво на території сучасної України вперше почали святкувати у Х столітті, а його традиції об’єдналися зі старовинним язичницьким святом повернення Сонця.

Сподіваюся, що після прочитання цих пізнавальних фактів, ви будете ще більш обізнаним щодо наших українських традицій та важливих релігійних свят)


 

Новини
гру
21
2019
Подарунки від Миколайчика для дітей із київської школи-інтернату...

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими — це зробити їх щасливими! Діти відразу й невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі за природою своєю — радість і щастя!Немає на землі гімну урочистіше, ніж…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...