Подарунки від Миколайчика для дітей із київської школи-інтернату № 14
news-image Більше фото ми зможете подивитися за посиланням на моій сторінці у ФБ: https://www.facebook.com/PetrovetsOleg/posts/574790533080919

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими — це зробити їх щасливими! Діти відразу й невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі за природою своєю — радість і щастя!
Немає на землі гімну урочистіше, ніж лепет дитячих вуст.

Дітлахи київської школи-інтернату № 14 — щирі, виховані та дуже талановиті. Хтось обожнює малювати, а дехто має прекрасні вокальні здібності. Незважаючи на те, що в кожного з них своя складна доля, діти не втрачають оптимізму й радості життя, мріють про турботливих, люблячих батьків і про відданих друзів.
І звичайно ж, що маленькі вихованці цього сирітського притулку завжди раді отримати якісь приємні подаруночки. Тож учора я приїжджав до інтернату та привітав малечу з Днем Святого Миколая. Діти отримали подарунки і в якості подяки підготували веселі пісні й танці. У кожного був свій особливий образ та яскраве святкове вбрання. А поки на сцені співала малеча, на задніх рядах завзято танцювала група підтримки — їхні товариші-старшокласники)
Після таких приємних зустрічей, як то кажуть, день був прожитий не дарма)
А для кого в цьому році ви були Миколайчиками?

Більше фото ми зможете подивитися за посиланням на моЇй сторінці у ФБ: 

https://www.facebook.com/PetrovetsOleg/posts/574790533080919


 

Новини
гру
19
2019
З Днем Святого Миколая!

Миру, любові, добробуту вашій родині й дому!Традиційно в цей день дарують приємні подарунки дітям, сиротам та знедоленим. Але не всі знають, хто такий насправді Святий Миколай, і чому саме сьогодні ми…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...