З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!
news-image
Цицерон говорив: «Маючи поганих кравців — не матимемо гарного одягу, поганих пекарів — їстимемо такий-сякий хліб, а якщо матимемо поганих вчителів, то не буде в нас майбутнього».
Моя мама більше 40 років пропрацювала вчителькою української мови та літератури. Тож я не з чуток знаю, наскільки це відповідальна робота.
Гарний вчитель ставиться до своїх учнів, немов до рідних дітей. Його ціль — не просто передати свої вміння та знання, а зуміти розкрити в юного вихованця унікальний талант і потенціал для подальшої реалізації в дорослому житті!
Учитель продовжується у своєму учневі. І, напевно, у кожного з нас був такий мудрий наставник, теплі спогади про якого збереглися на все життя.
Від щирого серця вітаю всіх освітян із їхнім професійним днем! Вдячних вам учнів та ентузіазму приймати нові виклики наших сучасних реалій!

 

Новини
жов
03
2020
ПАМ’ЯТАЄТЕ СПОРТ В ДИТИНСТВІ?

Невелика територія, кілька збитих до купи та закопаних дерев’яних брусків замість футбольних воріт, ями та горбики, які після кількох спотикань запам’ятовуєш надовго… На такому «спортивному…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...