ПАМ’ЯТАЄТЕ СПОРТ В ДИТИНСТВІ?
news-image
Невелика територія, кілька збитих до купи та закопаних дерев’яних брусків замість футбольних воріт, ями та горбики, які після кількох спотикань запам’ятовуєш надовго… На такому «спортивному майданчику» в моєму дитинстві ми з хлопцями ледь не кожного літнього дня ганяли у футбол.
Так, тоді це було також не погано, але зараз переконаний, що спортивну інфраструктуру потрібно розвивати, і Київ активно цим займається. Сьогодні разом з Олександром Шовковським та іншими кандидатами від "УДАРу" взяв участь у двох спортивних заходах столиці, на яких легенда українського футболу вручив нагороди юним спортсменам та дав важливі настанови для подальшого розвитку.
Нещодавно збудований спортмайданчик у парку «Наталка» і відреконструйований Деснянський центральний стадіон — приклади того, як місто розвиває спорт.
Доступність, безпечність, зручність у користуванні спортивними об’єктами — це ті речі, які в Києві вже досягли гарного рівня і які, на мою думку, потрібно продовжувати покращувати й далі!
P. S. Я не професійний спортсмен, але аж душа радіє, коли бачу малечу, яка грає з м’ячем. Мабуть, це ще одна з причин, чому мені, будучи депутатом, вдалося відновити та побудувати таку кількість місць для занять спортом у межах округу (Микільська Слобідка та Лівобережний масив).

 

Новини
жов
02
2020
ПОДОРОЖ КИЄВОМ І КИЇВЩИНОЮ: 10 МІСЦЬ, ЯКІ ТРЕБА ВІДВІДАТИ ВОСЕНИ!

Осінь повноправно вступила у свої володіння. І поки погода ще дозволяє, встигніть насолодитися останніми теплими деньками, подорожуючи нашою дивовижною столицею і Київщиною! Пропоную обов’язково…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...