З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!
news-image

Конституція – це, по-суті, дороговказ, за яким повинна рухатися вся країна і кожен громадянин. Це узаконена концентрація волі українців, які є джерелом влади у своїй державі. Це скелет, навколо якого вибудовується все законодавче тіло України. Тому Конституцію потрібно оберігати і неухильно дотримуватись кожного її пункту.
Проте такий меседж аж ніяк не означає, що Основний закон – це щось абсолютно статичне, таке, що не підлягає і не може підлягати жодним змінам. Не варто забувати, що установлення правил, за якими нам жити, розвиватися і рухатися у майбутнє – виключно наша справа. Час не стоїть на місці: змінюються обставини, змінюємося ми. Тому, безумовно, Конституція повинна бути такою, що відповідає актуальним викликам і потребам держави та суспільства.
Але що справді недопустимо – це різноманітні маніпуляції щодо конституційних змін в чиїхось корисливих цілях. Не забуваймо, що Основний закон – це не чийсь особистий охоронець, а охоронець всіх громадян України.
Тому давайте поважати цей документ і самих себе. 
З Днем Конституції!


 

Новини
бер
18
2019
Операція “електронізація”, або Чи готова Україна до онлайн-виборів?

На порозі чергових президентських та парламентських виборів у нашій країні справедливо та очікувано активізувалася дискусія щодо можливості запровадження електронного голосування при волевиявленні…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...