news-image

Конституція – це, по-суті, дороговказ, за яким повинна рухатися вся країна і кожен громадянин. Це узаконена концентрація волі українців, які є джерелом влади у своїй державі. Це скелет, навколо якого вибудовується все законодавче тіло України. Тому Конституцію потрібно оберігати і неухильно дотримуватись кожного її пункту.
Проте такий меседж аж ніяк не означає, що Основний закон – це щось абсолютно статичне, таке, що не підлягає і не може підлягати жодним змінам. Не варто забувати, що установлення правил, за якими нам жити, розвиватися і рухатися у майбутнє – виключно наша справа. Час не стоїть на місці: змінюються обставини, змінюємося ми. Тому, безумовно, Конституція повинна бути такою, що відповідає актуальним викликам і потребам держави та суспільства.
Але що справді недопустимо – це різноманітні маніпуляції щодо конституційних змін в чиїхось корисливих цілях. Не забуваймо, що Основний закон – це не чийсь особистий охоронець, а охоронець всіх громадян України.
Тому давайте поважати цей документ і самих себе. 
З Днем Конституції!


 

Читайте також
Головні новини
Зеленський розпустив ЦВК: зачистка по всіх фронтах
Робота депутата
Трішки про шаурму та інші МАФи
Всі новини
«Галопам по Європах» або Рада поспіхом прийняла закон про імпічмент
Новини
бер
18
2019
Операція “електронізація”, або Чи готова Україна до онлайн-виборів?

На порозі чергових президентських та парламентських виборів у нашій країні справедливо та очікувано активізувалася дискусія щодо можливості запровадження електронного голосування при волевиявленні…

Пошук новин...