ВР не розглядає питання першочергової важливості (Прямий, 15.04.21)
В ефірі телеканалу "Прямий" говорили про те, чому ВР не розглядає питання першочергової важливості, зокрема щодо агресії Росії та ковіду. Деякі нардепи пояснювали це тим, що ВР нібито не може приймати декларативні рішення щодо цього. Тому розглядають інші проєкти.
 
Однак, за 2 роки правління нинішньої влади й досі не доопрацьовано та не прийнято закон про територіальну оборону України! Цей закон є одним із найважливіших на фоні збройної агресії Росії.
 
Ба більше, зараз усі кричать про вступ до НАТО, але хтось задумувався, чи витримані в нас законодавчо всі стандарти, які потрібні для цього вступу? Зокрема мова йдеться про питання СБУ, зовнішньої розвідки та інших аспектів оборонного комплексу, які досі не погоджені, згідно зі стандартами НАТО.
 
Тобто першочергових проєктів і так задосить лише у сфері оборони, не кажучи вже про складну ситуацію з ковідом та зростанням цін на продукти.
 
Ефір на "Прямому" від 15.04.21.
 

 

Новини
кві
15
2021
ЩОДО ЗНИЩЕННЯ БУДИНКУ УТКІНА В КИЄВІ

В ефірі «Україна 24» обговорили скандальне знищення будинку Уткіна в Києві. Під час обговорення наголосив на тому, що даний будинок не було включено в реєстр пам‘яток, що перебувають під охороною.…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...