ВІТАЛІЙ ШИШОВ — САКРАЛЬНА ЖЕРТВА РЕЖИМУ ЛУКАШЕНКА?
news-image
Мабуть, не тільки мені дивною здається версія слідчих щодо самогубства білоруського активіста Віталія Шишова, якого сьогодні знайшли повішеним у Києві.
 
За останні півроку до України прибуло дуже багато політичних біженців із Білорусі, які шукають прихистку від диктаторського режиму Лукашенка. Віталій не виняток. Його активна громадська позиція та опозиційні погляди могли стати причиною для замовного вбивства. Імітація самогубства або «випадкова смерть» — це класичний прийом, до якого вдаються спецслужби. Люди, які тікають із Білорусі — не роблять це, щоби невдовзі закінчити життя самогубством в іншій країні. Кожний біженець шукає кращого життя.
 
Ба більше, 27 липня в Києві відбулася акція до Дня незалежності Білорусі, на якій зібралися сотні білоруських і українських активістів. Чи пов`язана ця подія з вбивством Шишова — з`ясує слідство. Але те, що спецслужби Білорусі мають такі «довгі руки» — недобре для безпеки нашої держави.

 

Новини
сер
02
2021
ДЛЯ НЕВАКЦИНОВАНИХ МОЖУТЬ ВВЕСТИ ОБМЕЖЕННЯ!

Незважаючи на те, що в Україні немає обов'язкової вакцинації від Covid-19, влада може обмежити роботу певних напрямів інфраструктури з недостатньо кількістю вакцинованих працівників. Зокрема МОЗ уже…

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО
Всі новини
ДОРОГІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ

Пошук новин...