ДЛЯ НЕВАКЦИНОВАНИХ МОЖУТЬ ВВЕСТИ ОБМЕЖЕННЯ!
news-image
Незважаючи на те, що в Україні немає обов'язкової вакцинації від Covid-19, влада може обмежити роботу певних напрямів інфраструктури з недостатньо кількістю вакцинованих працівників. Зокрема МОЗ уже анонсувало, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації, працювати будуть школи, де вакциновано не менше 80 % вчителів. Паралельно влада розглядає можливість послабити обмеження для вакцинованих.
 
Як бачимо, вакцинація від ковіду — це питання часу. Можна нескінченно відкладати щеплення з тих чи інших причин, але сучасні реалії диктують свої правила. Вакциновані будуть мати більше можливостей для роботи та вільних подорожей.
 
Ізраїль завжди йшов на випередження в питанні боротьбі з ковідом. Він один із перших почав заохочувати громадян до вакцинації та ввів “зелені паспорти”, які дають змогу подорожувати певними країнами. Наразі ж стартувала вакцинації третьою дозою BioNTech/Pfizer, яка має посилювати імунітет проти штаму «Дельта». І є вкрай великі шанси, що ми незабаром переймемо цей досвід.

 

Новини
лип
30
2021
США ЗАВЕРШУЮТЬ БОЙОВУ МІСІЮ В ІРАКУ

Якось зовсім непомітною залишилася новина щодо завершення військової місії США в Іраку. Байден і Мустафа аль-Казимі підписали офіційну угоду про вихід із зони бойових дій американських військових.…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...