ДЛЯ НЕВАКЦИНОВАНИХ МОЖУТЬ ВВЕСТИ ОБМЕЖЕННЯ!
news-image
Незважаючи на те, що в Україні немає обов'язкової вакцинації від Covid-19, влада може обмежити роботу певних напрямів інфраструктури з недостатньо кількістю вакцинованих працівників. Зокрема МОЗ уже анонсувало, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації, працювати будуть школи, де вакциновано не менше 80 % вчителів. Паралельно влада розглядає можливість послабити обмеження для вакцинованих.
 
Як бачимо, вакцинація від ковіду — це питання часу. Можна нескінченно відкладати щеплення з тих чи інших причин, але сучасні реалії диктують свої правила. Вакциновані будуть мати більше можливостей для роботи та вільних подорожей.
 
Ізраїль завжди йшов на випередження в питанні боротьбі з ковідом. Він один із перших почав заохочувати громадян до вакцинації та ввів “зелені паспорти”, які дають змогу подорожувати певними країнами. Наразі ж стартувала вакцинації третьою дозою BioNTech/Pfizer, яка має посилювати імунітет проти штаму «Дельта». І є вкрай великі шанси, що ми незабаром переймемо цей досвід.

 

Новини
лип
30
2021
США ЗАВЕРШУЮТЬ БОЙОВУ МІСІЮ В ІРАКУ

Якось зовсім непомітною залишилася новина щодо завершення військової місії США в Іраку. Байден і Мустафа аль-Казимі підписали офіційну угоду про вихід із зони бойових дій американських військових.…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...