ВИКОНАВ 100% ОБІЦЯНОК!
news-image
Олег Петровець виконав 100% передвиборчих обіцянок, які він дав жителям свого округу!
 
В 2015 році під час балотування до Київради Олег Петровець зустрівся з мешканцями всіх житлових будинків Лівобережного масиву та Микільської Слобідки. Проблеми, про які повідомили жителі під час зустрічей, було сформовано у вигляді газети, яку роздали всім жителям цих масивів. У такий спосіб депутат публічно пообіцяв людям вирішити ці проблеми за період його депутатства. В результаті всі 100% обіцянок виконано!

Для того, щоби наочно підтвердити виконання всіх обіцянок та надати звіт про свою роботу, у 2020 році, командою Петровця було створено унікальний сайт, на якому зафіксовано всі докази виконання обіцянок, які він дав жителям свого округу в 2015 році.

✅ Зокрема були виконані 757 передвиборчих обіцянок, даних депутатом по будинках його округу. Паралельно, крім вищезгаданих обіцянок, реалізовано 394 додаткових ініціативи!

На сайті обіцянок кожен може обрати будь-який будинок та перевірити, що конкретно було обіцяно депутатом (фрагмент газети).

У фрагменті газети зазначені ті обіцянки, які вдалося виконати ще під час виборчої кампанії у 2015 році (зроблено), а також ті, що депутат обіцяв виконати за час своєї каденції (наступні кроки).

Виконання обіцянок, даних депутатом у газеті, які він обіцяв виконати протягом своїх повноважень, підтверджено фотографіями з датами виконання відповідних робіт.

✅ Тепер будь-хто може перевірити результати виконання всіх обіцянок з докладною документацією та фотозвітами!

Окрім цього, як на прохання місцевих жителів, так і за власною ініціативою депутата, було проведено ряд додаткових робіт, про які ви також можете прочитати на вищезгаданому сайті, в розділах «школи», «культура», «садочки», «спортмайданчики», «зони відпочинку», «заміна вікон», «звернення» та «інше».

 


 

Новини
лис
24
2020
УНІКАЛЬНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ РЕСУРС Е-ПРИЙМАЛЬНЯ

З початком пандемії Covid-19 Олег Петровець втілив діджиталізацію комунікації з мешканцями столиці! Окрім особистих зустрічей у людей з'явилася можливість значно спростити процес інформування свого депутата…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...