В колежі ім. Сухомлинського відбувся концерт до річниці визволення України від фашистів
news-image В колежі ім. Сухомлинського відбувся концерт до річниці визволення України від фашистів

28 жовтня за ініціативи депутата Київради від Микільської Слобідки та Лівобережного масиву Олега Петровця відбувся урочистий концерт, присвячений 72-й річниці звільнення України від фашистських загарбників.

Захід відбувся у стінах Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського.

На нього були запрошені ветерани Другої світової війни та їх рідні, діти війни, активісти Микільської Слобідки та Лівобережного масиву, тобто люди, яким не байдужа доля держави, і які зробили внесок у її майбутнє та розвиток.

Гості були зворушені теплими словами та привітаннями, які звучали на їхню адресу. Так, під час вручення грамот і квітів запрошеним Марія Федорівна Готовцева, вчителька з 60-річним досвідом роботи, прочитала власний вірш, присвячений трагічному минулому та важкому сьогоденню нашої країни, і закликала підростаюче покоління цінувати мир і спокій на рідній землі.

«Особлива подяка педагогічному колективу та учням колежу, які підготували неймовірний зворушливий концерт, а також працівникам моєї громадської приймальні, які також долучились до організації цього заходу. Ну і звісно, ніяких слів не вистачить, аби подякувати тим людям, завдяки яким сьогодні у нас є майбутнє. Низький Вам уклін, дорогі наші ветерани!», – говорить О. Петровець.

Після завершення концерту гості були запрошені на солодкий стіл, де мали можливість поспілкуватися і поділитися спогадами.


 

Новини
жов
04
2016
Столична влада робить все для того, аби зимою у квартирах киян б...

Через заблоковані рахунки «Київенерго» напруга у питанні підготовки до опалювального сезону, котрий ось-ось розпочнеться, не спадає.Про це в ефірі радіо «Голос столиці» розповів депутат…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...