Столична влада робить все для того, аби зимою у квартирах киян було тепло
news-image Столична влада робить все для того, аби зимою у квартирах киян було тепло

Через заблоковані рахунки «Київенерго» напруга у питанні підготовки до опалювального сезону, котрий ось-ось розпочнеться, не спадає.Про це в ефірі радіо «Голос столиці» розповів депутат Київради від фракції «Солідарність» Олег Петовець.

За його словами, у зв’язку з ситуацією, що склалася, київська влада не тільки звернулася до центральних органів з переконливим проханням вирішити цю проблему, але й в межах своєї компетенції діє самостійно.

Так, станом на сьогодні за фінансового сприяння столиці на 90% вирішене питання установки будинкових тепло лічильників. Крім того компанії «Київенерго» за рахунок міського бюджету видано аванс в обсязі 250 млн грн.

«Через фінансову скруту, яка зараз існує в «Київенерго», багато робіт по поточному і навіть аварійному ремонту не проводяться, не проводяться і гідравлічні випробування в рамках підготовки до холодів. Така ситуація загрожує невтішними наслідками тому місто було змушене надати «Київенерго» аванс в обсязі 250 млн грн., аби активізувати процес підготовки до опалювального сезону», – сказав він.


 

Новини
вер
27
2016
До «Євробачення-2017» у Києві облаштують ще одну сучасну набережну

Основним сюрпризом для киян до проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» стане облаштування сучасної 1,5-кілометрової набережної від Русанівського каналу до Подільсько-Воскресенського…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...