ТОП ТЕЗ ЗЕЛЕНСЬКОГО З ВИСТУПУ НА ГЕНАСАМБЛЕЇ ООН
news-image
21 вересня президент Володимир Зеленський виступив на Генасамблеї Організації Об’єднаних Націй з нагоди відзначення 75-ї річниці ООН. Промова була урочиста та емоційна.
Ключовий акцент зроблено на одній зі злободенних проблем людства — війні. Війна вчить людство засвоювати уроки історії, щоби в майбутньому не повторювати помилок. Про це говорив президент у своєму відеозверненні. Тож для більш детального ознайомлення публікуємо топ найяскравіших тез Зеленського, що прозвучали на виступі:
 
⚫ Світ нагадував солдата, який рухався скривавленим полем, де хвилину тому гриміли вибухи. Знесилений, спустошений, розгублений, але живий.
 
⚫ 75 років тому заснування ООН стало символом того, що людство повинно було засвоїти трагічний урок Другої світової війни. Але окупація Криму та військова російська агресія на Донбасі свідчать про те, що цього уроку не засвоїли. Я хотів би нагадати, що це не лише війна в Україні. Це війна в Європі.
 
⚫ Допоки рана в центрі Європи кровоточить, біль відчуватиме весь світ. І єдиним рецептом дієвого лікування є лише деокупація Криму та Донбасу.
 
⚫ Наступними кроками на цьому шляху повинні стати виведення незаконних збройних формувань і озброєнь з окупованих територій, повернення контролю над державним кордоном і врешті — решт відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів».
 
⚫ Україна як одна з держав, яка з 2014 року активно протидіє пропаганді та інформаційним атакам, готова ініціювати створення в Києві штаб-квартири міжнародного офісу з протидії дезінформації та пропаганді.
 
⚫ COVID-19 показав, що глобальний світ — це не тільки світ без кордонів, це і глобальна відповідальність, коли до протидії спільним загрозам має бути залучено не 7, не 20, а щонайменше 193 країни.
 
⚫ Навряд чи це остання пандемія, яку нам належить пройти, і ми повинні вийти більш підготовленими… Потрібно разом долати серйозну економічну кризу. Очікування падіння ВВП — це не просто статистика, це зниження якості життя мільйонів людей, загроза голоду. Україна готова зробити свій внесок у забезпеченні продовольством потреб людства.
 

 

Новини
вер
23
2020
ЧОМУ ЧИННІ МЕРИ – ПЕРШІ НА ВИБОРАХ-2020?

На фоні активної передвиборчої кампанії до місцевих виборів, все частіше публікуються цікаві рейтинги. Правдиві вони чи ні – це те ще питання, адже подекуди результати соцопитувань дуже різняться і…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...