СТВОРЮЄМО НОВІ КЛАСИ В ШКОЛАХ — УНІКАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО ПОКРАЩЕННЯ ОСВІТИ В КИЄВІ!
news-image
«Є діти з гострим розумом і допитливі, але дикі і вперті. У школах таких майже завжди вважають безнадійними; між тим із них зазвичай виходять великі люди, якщо тільки виховати їх належним чином» — про це писав чеський педагог Ян Амос Коменський і він мав рацію.
 
Сьогоднішня інспекція була присвячена вкрай важливій для сучасних реалій темі — освіті та навчальним закладам. З мером Віталієм Кличком і кандидатами від «УДАРУ» Дарницького району ми відвідали гімназію № 315 на вул.Михайла Драгоманова, 27а і те, що побачили — не може не радувати!
 
Завдяки реконструкції і надбудові 4-го поверху, збільшиться кількість класів гімназії, що дасть можливість забезпечити місцями ще 540 учнів. Загальна потужність закладу становитиме 1800 учнів! Це гарний результат!
 
✅ЗРОБЛЕНО:
 
— утеплення фасаду;
 
— заміна пластикових вікон і дверей;
 
— перші три поверхи гімназії вже повністю обладнані пожежною сигналізацією.
Безпека учнів понад усе!
 
В ПРОЦЕСІ:
 
— оздоблювальні роботи;
 
— покрівельні роботи;
 
— монтаж вентиляції;
 
— монтаж протипожежної системи на 4-ому поверсі.
 
❗ Це унікальний проект, який уперше реалізується в Україні та дуже вигідний для місцевих громад. Адже збільшити кількість навчальних місць на базі існуючих шкіл можна значно швидше та економніше!
 
Завдяки переліку вищевказаних ремонтних робіт, ще більше дітей зможуть навчатися в цій чудовій гімназії. І головне — у теплі, красоті та безпеці!
Діти, як квіти: добре поливайте і вони ростимуть <img src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png" alt="

 

Новини
жов
04
2020
З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Цицерон говорив: «Маючи поганих кравців — не матимемо гарного одягу, поганих пекарів — їстимемо такий-сякий хліб, а якщо матимемо поганих вчителів, то не буде в нас майбутнього». Моя мама…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...