СТОЛИЧНУ НАБЕРЕЖНУ, ЩО НА МИКІЛЬКІЙ СЛОБІДЦІ, ОЧИСТЯТЬ ВІД НАЛИВАЙОК ТА ДЕБАРКАДЕРІВ
news-image СТОЛИЧНУ НАБЕРЕЖНУ, ЩО НА МИКІЛЬКІЙ СЛОБІДЦІ, ОЧИСТЯТЬ ВІД НАЛИВАЙОК ТА ДЕБАРКАДЕРІВ

За ініціативи депутата Київради від фракції «Солідарність» Олега Петровця розпочато масштабну акцію по очищенню набережної на Микільській Слобідці від незаконних наливайок та дебаркадерів.

На даний момент вдалося «позбутися» двох незаконних плавзасобів, що були пришвартовані до берега, також було знесено підходи на всі дебаркадери ресторану «Природа», розібрано вкрай засмічене «поселення моряків» біля мосту Метро і демонтовано ряд незаконних архітектурних форм вздовж берега.

Особливо журналістів зацікавив демонтаж незаконної наливайки, що багато років отруювала життя молодим мамам, які гуляли з дітками в «Зоні здоров’я».

Попри численні скарги на шум і пиятику від мешканців Микільскої Слобідки, власники незаконного бізнесу просто так не йдуть з ласого місця навіть після демонтажу.

Проте, як зазначає Олег Петровець, робота по очищенню набережної таки буде доведена до кінця.

«Протягом кількох днів працівники благоустрою доведуть роботу до кінця, аби залишити після себе чистий простір. І це тільки початок. Впевнений, що Лівобережний масив і Микільська Слобідка повинні стати і стануть позитивними прикладами того, як боротися з незаконними наливайками», – запевняє він.


 

Новини
чер
13
2016
НА НЕЗАКОННІ «НАЛИВАЙКИ» ЗАВЖДИ МОЖНА ЗНАЙТИ УПРАВУ, – ДЕПУТАТ К...

«Наливайки» — це не робочі місця, а незаконний бізнес. Про це в ефірі Громадського радіо заявив депутат Київради від фракції «Солідарність» Олег Петровець. За його словами, якщо…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...