НА НЕЗАКОННІ «НАЛИВАЙКИ» ЗАВЖДИ МОЖНА ЗНАЙТИ УПРАВУ, – ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ
news-image НА НЕЗАКОННІ «НАЛИВАЙКИ» ЗАВЖДИ МОЖНА ЗНАЙТИ УПРАВУ, – ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ

«Наливайки» — це не робочі місця, а незаконний бізнес.

Про це в ефірі Громадського радіо заявив депутат Київради від фракції «Солідарність» Олег Петровець.

За його словами, якщо подивитися на Київ в цілому, то робота по боротьбі з малими архітектурними формами (МАФ) дуже серйозно посилилась.

Проте, прибрати МАФ, який заважає нормальному життю киян, не так вже й просто.

Для прикладу він розповів про ситуацію з МАФами на Лівобережному масиві столиці, де приблизно 90% цих споруд виявляються узаконеними і тільки 10% не мають дозвільних документів, а тому можуть спокійно бути знесені відповідними органами благоустрою, чому і сприяє О. Петровець.

Однак, як зазначає депутат, існує суспільний запит на знесення навіть узаконених МАФів, оскільки вони постійно мозолять очі і заважають проходу людей. І займатися цим потрібно завчасно, аби попередити неприємні ситуації, ба навіть трагедії.

«У нас, знаєте «поки півень не клюне», цими речами ніхто не займається (про ліквідацію МАФів у місцях, призначених для виходу людей при надзвичайних ситуаціях – ред.)… Лівобережка, на мою думку, має стати прикладом того, як можна очистити територію довкола станції метро, зробивши її максимально вільною від МАФів, щоб гарантувати безпеку і нормальний естетичний стан», – зазначив депутат.

Відповідаючи на питання щодо робочих місць, які руйнуються внаслідок ліквідації МАФів, О. Петровець підкреслив, що, нажаль, апеляція до міської влади через втрату робочих місць – зараз дуже поширений спосіб захисту часто незаконного «мафівського» бізнесу: «Робоче місце людини – це законне робоче місце, де вона працюючи отримує гроші, де сплачує вона податки. І говорити про незаконні МАФи, які дають робочі місця – це взагалі нонсенс тому що тут людина користується невідомо якою електроенергією, невідомо звідки бере тепло в цьому МАФі, невідомо де бере воду для приготування їжі, невідомо в яких санітарних умовах продає цю їжу людям і це називається робоче місце».

За словам депутата Київради, прибрати навіть узаконений МАФ, який заважає киянам, все таки можливо.

Для цього потрібно збирати громадян, які прив’язані до території, де розташований МАФ. Далі алгоритм дій виглядає наступним чином: подача заяви з підписами до управління благоустрою, демонтаж, і організація території так, щоб туди не можна було знову «вліпити» новий МАФ.


 

Новини
чер
01
2016
ЕКСПЕРТ РОЗПОВІВ, ЧОМУ ПРОЦВІТАЄ НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО

Незаконні забудови множаться як гриби після дощу через недосконалість законодавчої бази, а також цинічність деяких забудовників. Про це розповів голова Правління Асоціації інвесторів житла Олег…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...