До «Євробачення-2017» у Києві облаштують ще одну сучасну набережну
news-image До «Євробачення-2017» у Києві облаштують ще одну сучасну набережну

Основним сюрпризом для киян до проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» стане облаштування сучасної 1,5-кілометрової набережної від Русанівського каналу до Подільсько-Воскресенського мосту.

Про це в ефірі радіо «Голос Києва» розповів депутат Київради від фракції «Солідарність» Олег Петровець.

За його словами, «Євробачення» буде проходити в столичному МВЦ, що на Лівобережці і це стане своєрідним каталізатором для того, аби дати одному з наймальовничіших куточків столиці «нове дихання».

В рамках реалізації проекту набережної планується облаштувати зелені зони, баскетбольні майданчики, вело доріжки, тенісні корти, і надсучасний плавучий басейн безпосередньо на Дніпрі, аналогів котрому не так багато в Європі.

Такий басейн є н тільки цікавинкою, але й свого роду необхідністю, оскільки на даний момент стічні води зробили пляж на Зоні здоров’я, яка так подобається місцевим жителям, небезпечним для купання. Вода до басейну буде потрапляти з річки через сучасну систему фільтрації і таким чином очищатися. Крім того на пляжі відпочиваючі зможуть скористатися всім необхідним інвентарем – шезлонгами, парасольками тощо.


 

Новини
вер
11
2016
ПУТІНСЬКИЙ ПАЗЛ – ЗАГРОЗА МІЖНАРОДНІЙ БЕЗПЕЦІ

В останні декілька років проблема українсько-російських відносин не сходить ні з перших шпальт найавторитетніших світових видань, ні з ефірів найрейтинговіших телеканалів, ні з уст найвпливовіших…

Читайте також
Всі новини
«БАБИН ЯР. КОНТЕКСТ» СЕРГІЯ ЛОЗНИЦІ
Всі новини
ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО СТОЛИЦЮ – ІМПЕРСЬКІ ЗАМАШКИ ВЛАДИ
Головні новини
ВІДСТАВКА РАЗУМКОВА. ЗАКОН МУСИТЬ БУТИ ВАЖЛИВІШИМ ЗА ВНУТРІШНЬОПАРТІЙНІ ЧВАРИ

Пошук новин...