СПРАВА ШИШОВА МОЖЕ ПОВТОРИТИ ДОЛЮ ШЕРЕМЕТА
news-image
Смерть активіста Шишова свідчить про те, що Білорусь безповоротно змінила свою геополітику щодо України. Після того, як Україна офіційно заборонила авіасполучення з Білоруссю та не визнала легітимність Лукашенка — білоруські спецслужби будуть брати активну «підривну» участь всередині нашої держави.
 
Але паралельно в цій справі можуть бути замішані й російські спецслужби, щоби посилити протистояння між Білоруссю та Україною, ще більше ізолювати Білорусь на міжнародній арені та зблизити з Кремлем.
 
На жаль, справа Шишова може повторити долю справи Шеремета. Наразі наша правоохоронна система перебуває у вкрай розбалансованому стані. Після зміни керівництва та відставки Авакова, перед Монастирським постає новий виклик. Якщо ж розслідування по Шишову затягнеться або взагалі «замилиться» — то це буде одним із перших ударів по репутації Монастирського.

 

Новини
сер
03
2021
ВІТАЛІЙ ШИШОВ — САКРАЛЬНА ЖЕРТВА РЕЖИМУ ЛУКАШЕНКА?

Мабуть, не тільки мені дивною здається версія слідчих щодо самогубства білоруського активіста Віталія Шишова, якого сьогодні знайшли повішеним у Києві.   За останні півроку до України прибуло дуже…

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО
Всі новини
ДОРОГІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ

Пошук новин...