Шанси на створення нового парку на Микільській Слобідці є!
news-image Переговори з керівництвом Ощадбанку

Учора відбулася дуже важлива зустріч для всіх жителів Микільської Слобідки!
Обговорювана проблема — недопущення продажу з аукціону трьох земельних ділянок на Микільській Слобідці. І радує те, що небайдужі мешканці відгукнулися на мої заклики та прийшли поспілкуватися з керівництвом Ощадбанку. Підтримка громади в даному випадку вкрай важлива!

Щодо результатів переговорів:

Заступник Голови правління банку Стецевич Андрій Ігорович повідомив, що вони й досі налаштовані на продаж земельних ділянок місту. А ситуацію з їх виставленням на аукціон пояснив вимогами законодавства, згідно з якими, банки мають щонайменше раз у рік виставляти на продаж непрофільні активи.
Крім того, обіцяв надати обґрунтовану відповідь на моє депутатське звернення, яке я надсилав раніше, та викласти юридичну позицію щодо статусу, у якому наразі перебуває процес перемовин щодо викупу земельних ділянок містом, і яким саме чином продовжити дану процедуру.
Але доброю новиною є те, що аукціон все-таки не відбувся! І надія на створення парку, як для Микільської Слобідки, так і для Києва загалом залишається!
Представники банку запевнили, що протягом року виставляти земельні ділянки на продаж з аукціону не будуть, якщо переговори щодо викупу ділянок містом будуть відбуватися активно. А тому за цей час ми маємо все ж таки дотиснути цей процес, аби ділянки були викуплені саме містом, адже там має бути гарний парк, а не чергова забудова!

#Петровець_діяльність
#Петровець_Київ


 

Новини
жов
21
2019
Київська міська дума — втрачена пам’ятка культури!

Кияни, а ви знали, що раніше в нашій чудовій столиці, прямо на Хрещатику, розміщувався будинок Київської міської думи?Ця велична будова була спроектована видатним київським архітектором…

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО
Всі новини
ДОРОГІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ

Пошук новин...