Шанси на створення нового парку на Микільській Слобідці є!
news-image Переговори з керівництвом Ощадбанку

Учора відбулася дуже важлива зустріч для всіх жителів Микільської Слобідки!
Обговорювана проблема — недопущення продажу з аукціону трьох земельних ділянок на Микільській Слобідці. І радує те, що небайдужі мешканці відгукнулися на мої заклики та прийшли поспілкуватися з керівництвом Ощадбанку. Підтримка громади в даному випадку вкрай важлива!

Щодо результатів переговорів:

Заступник Голови правління банку Стецевич Андрій Ігорович повідомив, що вони й досі налаштовані на продаж земельних ділянок місту. А ситуацію з їх виставленням на аукціон пояснив вимогами законодавства, згідно з якими, банки мають щонайменше раз у рік виставляти на продаж непрофільні активи.
Крім того, обіцяв надати обґрунтовану відповідь на моє депутатське звернення, яке я надсилав раніше, та викласти юридичну позицію щодо статусу, у якому наразі перебуває процес перемовин щодо викупу земельних ділянок містом, і яким саме чином продовжити дану процедуру.
Але доброю новиною є те, що аукціон все-таки не відбувся! І надія на створення парку, як для Микільської Слобідки, так і для Києва загалом залишається!
Представники банку запевнили, що протягом року виставляти земельні ділянки на продаж з аукціону не будуть, якщо переговори щодо викупу ділянок містом будуть відбуватися активно. А тому за цей час ми маємо все ж таки дотиснути цей процес, аби ділянки були викуплені саме містом, адже там має бути гарний парк, а не чергова забудова!

#Петровець_діяльність
#Петровець_Київ


 

Новини
жов
21
2019
Київська міська дума — втрачена пам’ятка культури!

Кияни, а ви знали, що раніше в нашій чудовій столиці, прямо на Хрещатику, розміщувався будинок Київської міської думи?Ця велична будова була спроектована видатним київським архітектором…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...