ЩО ТАМ ПО ЗУСТРІЧІ З БАЙДЕНОМ?
news-image
Не дивно, що градус напруги навколо обговорення зустрічі Зеленського з Байденом (31 серпня) помітно спав. Ще декілька місяців тому в ЗМІ жваво коментували це рандеву, наразі ж таке враження, що люди нарешті розплющили очі та не чекають «манни небесної» від зустрічі президентів.
 
Подібне інформаційне затишшя також може свідчити про те, що зустріч, можливо, і не відбудеться. Адже через вибухи в Кабулі США вже відмінили зустріч з прем’єр-міністром Ізраїлю.
 
Ситуація в Афганістані показова для нас. США — великий гравець, здатний впливати на політичний устрій в інших державах. Надвисоких очікувань щодо переговорів бути не може, адже після добудови Північного Потоку-2 ми стали менш цікаві західним партнерам. Проте ця зустріч може бути ключовою в домовленостях щодо розміщення військової бази США на сході України. Це те, про що говорив міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Резніков.
 
Якщо нам вдасться добитися цього рішення — це вже буде велике досягнення для України.

 

Новини
сер
26
2021
ЯК БОРЧИНЯ ВТЕРЛА НОСА МОЖНОВЛАДЦЯМ

Вчинок української призерки Олімпіади Ірини Коляденко, яка подарувала квартиру своєму тренеру — це камінь в город можновладців, які занедбали спортивну інфраструктуру на користь власних…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...