ЩО ТАМ ПО ЗУСТРІЧІ З БАЙДЕНОМ?
news-image
Не дивно, що градус напруги навколо обговорення зустрічі Зеленського з Байденом (31 серпня) помітно спав. Ще декілька місяців тому в ЗМІ жваво коментували це рандеву, наразі ж таке враження, що люди нарешті розплющили очі та не чекають «манни небесної» від зустрічі президентів.
 
Подібне інформаційне затишшя також може свідчити про те, що зустріч, можливо, і не відбудеться. Адже через вибухи в Кабулі США вже відмінили зустріч з прем’єр-міністром Ізраїлю.
 
Ситуація в Афганістані показова для нас. США — великий гравець, здатний впливати на політичний устрій в інших державах. Надвисоких очікувань щодо переговорів бути не може, адже після добудови Північного Потоку-2 ми стали менш цікаві західним партнерам. Проте ця зустріч може бути ключовою в домовленостях щодо розміщення військової бази США на сході України. Це те, про що говорив міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Резніков.
 
Якщо нам вдасться добитися цього рішення — це вже буде велике досягнення для України.

 

Новини
сер
26
2021
ЯК БОРЧИНЯ ВТЕРЛА НОСА МОЖНОВЛАДЦЯМ

Вчинок української призерки Олімпіади Ірини Коляденко, яка подарувала квартиру своєму тренеру — це камінь в город можновладців, які занедбали спортивну інфраструктуру на користь власних…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...