ЯК БОРЧИНЯ ВТЕРЛА НОСА МОЖНОВЛАДЦЯМ
news-image
Вчинок української призерки Олімпіади Ірини Коляденко, яка подарувала квартиру своєму тренеру — це камінь в город можновладців, які занедбали спортивну інфраструктуру на користь власних кишень.
 
В принципі, не секрет, що це відбувається в кожній галузі нашої держави. Спортивна культура настільки недофінансована, що навіть покупка для тренера квитка до Токіо — нездійсненна мрія. Спортсмени змушені допомагати один одному, розуміючи, що допомоги від держави не слід очікувати. Прогресивна молодь рятує старше покоління, яке вже і не надіється на гідне життя.
 
Але, вочевидь, не все втрачено, якщо влада Ірпеня спромоглася подарувати спортсменці другу квартиру, побачивши, що дівчина залишилася без житла після самовідданого подарунка тренеру.
 
І знаєте, що дійсно радує? Наше молоде покоління, яке народилося не в СРСР — інше. Воно вже ніколи не буде таким, як пострадянська влада із закостенілою зашореною ментальністю. І це круто! Дівчинці щирий респект. Завдяки таким «маленьким» вчинкам змінюється життя цілих поколінь.

 

Новини
сер
25
2021
РОСІЙСЬКА ІСТЕРІЯ ЧЕРЕЗ «КРИМСЬКУ ПЛАТФОРМУ»

Саміт «Кримська платформа» викликав бурхливу реакцію в російських медіа. І це означає, що ми рухаємося у вірному напрямку.   Зовсім вже кумедною виглядає заява МЗС Росії про те, що участь…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...