ЯК БОРЧИНЯ ВТЕРЛА НОСА МОЖНОВЛАДЦЯМ
news-image
Вчинок української призерки Олімпіади Ірини Коляденко, яка подарувала квартиру своєму тренеру — це камінь в город можновладців, які занедбали спортивну інфраструктуру на користь власних кишень.
 
В принципі, не секрет, що це відбувається в кожній галузі нашої держави. Спортивна культура настільки недофінансована, що навіть покупка для тренера квитка до Токіо — нездійсненна мрія. Спортсмени змушені допомагати один одному, розуміючи, що допомоги від держави не слід очікувати. Прогресивна молодь рятує старше покоління, яке вже і не надіється на гідне життя.
 
Але, вочевидь, не все втрачено, якщо влада Ірпеня спромоглася подарувати спортсменці другу квартиру, побачивши, що дівчина залишилася без житла після самовідданого подарунка тренеру.
 
І знаєте, що дійсно радує? Наше молоде покоління, яке народилося не в СРСР — інше. Воно вже ніколи не буде таким, як пострадянська влада із закостенілою зашореною ментальністю. І це круто! Дівчинці щирий респект. Завдяки таким «маленьким» вчинкам змінюється життя цілих поколінь.

 

Новини
сер
25
2021
РОСІЙСЬКА ІСТЕРІЯ ЧЕРЕЗ «КРИМСЬКУ ПЛАТФОРМУ»

Саміт «Кримська платформа» викликав бурхливу реакцію в російських медіа. І це означає, що ми рухаємося у вірному напрямку.   Зовсім вже кумедною виглядає заява МЗС Росії про те, що участь…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...