«Галопам по Європах» або Рада поспіхом прийняла закон про імпічмент
news-image Петровець: закон Зеленського про імпічмент

Не можу сказати, що я сильно здивований цій події, адже озираючись на низку законопроектів, поспіхом прийнятих на минулому тижні, можна побачити певну тенденцію, головна ціль якої - виправдання очікувань перед народом. Обіцяв - виконав. І виконав те, чого інші не могли добитися багато років. Але ж і тут є свої підводні камені. Ігнорування можливості внесення поправок, як того вимагає закон, остаточно зводить нанівець ідеї політичного плюралізму, що лише на користь чинному президенту. Щоби усунити Зеленського з президенського поста в порядку імпічменту, буде потрібно не менше ніж 75% голосів народних депутатів від конституційного складу ВР. А якщо врахувати той факт, що наразі у ВР більшість від партії «Слуга народу» , то імпічмент може бути малоймовірним. Якщо тільки не відбудеться внутрішньопартійний розкол.
Із захопленням спостерігатиму за переродженням Нової ВР та її діяльністю, адже прийняття цього рішення - це по-істині історичний момент. От тільки час покаже, виправдаються очікування українців щодо позитивних змін у країні чи ні.

 

 

Новини
чер
28
2019
З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!

Конституція – це, по-суті, дороговказ, за яким повинна рухатися вся країна і кожен громадянин. Це узаконена концентрація волі українців, які є джерелом влади у своїй державі. Це скелет, навколо якого…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...