ПУТІНА ВКОТРЕ УВІКОВІЧНИЛИ
news-image
Держдума РФ прийняла закон, згідно з яким Путін зможе знову балотуватися на пост президента. Відповідно до одного з нових положень Конституції РФ, бути президентом Росії можна не більше двох термінів, але це обмеження не поширюється на тих осіб, які займали пост глави держави до набрання чинності нових поправок до Конституції. Тобто фактично терміни президентства Путіна «обнуляються» і він зможе займати посаду президента РФ ще два терміни. «Поправочні зашквари» продовжуються.
 
Як бачимо, путінізм головного мозку — це безнадійно та невиліковно. У Росії народжуються цілі покоління, які не бачили при владі іншого президента, ніж Путін.
Чим це загрожуватиме нам?
 
Дехто вважає, що єдиний варіант розв’язання війни на Сході України — це зміна влади в Росії. Але, як бачимо, ілюзія, що влада в Росії найближчим часом зміниться — розбилася вщент, диктатура всередині цієї держави ще не скоро зазнає поразки.
 
Тож, якщо політична смерть Путіна унеможливлюється, то Донбас врятує тільки спроможність України і Росії прийти до взаємовигідного консенсусу.
 
Домовлятися з Путіним буде складно, але треба бути більш хитрим і гнучким, ніж закостеніла диктатура. Вміння використовувати тактику м'якої сили та перетворювати уявну слабкість на силу — безцінне.
 
P.S. В мудреця запитали: «Чи довго чекати змін на краще?». Мудрець відповів: «Якщо чекати — то довго!».

 

Новини
бер
22
2021
СВЯТО ВАНДАЛІЗМУ

Щодо подій на Банковій. Усі, кому не лінь, уже прокоментували цей інцидент.   Можна по-різному відноситися до того, що сталося. Очевидним є факт, що цивілізована демократія не може дозволяти собі…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...