ПУТІНА ВКОТРЕ УВІКОВІЧНИЛИ
news-image
Держдума РФ прийняла закон, згідно з яким Путін зможе знову балотуватися на пост президента. Відповідно до одного з нових положень Конституції РФ, бути президентом Росії можна не більше двох термінів, але це обмеження не поширюється на тих осіб, які займали пост глави держави до набрання чинності нових поправок до Конституції. Тобто фактично терміни президентства Путіна «обнуляються» і він зможе займати посаду президента РФ ще два терміни. «Поправочні зашквари» продовжуються.
 
Як бачимо, путінізм головного мозку — це безнадійно та невиліковно. У Росії народжуються цілі покоління, які не бачили при владі іншого президента, ніж Путін.
Чим це загрожуватиме нам?
 
Дехто вважає, що єдиний варіант розв’язання війни на Сході України — це зміна влади в Росії. Але, як бачимо, ілюзія, що влада в Росії найближчим часом зміниться — розбилася вщент, диктатура всередині цієї держави ще не скоро зазнає поразки.
 
Тож, якщо політична смерть Путіна унеможливлюється, то Донбас врятує тільки спроможність України і Росії прийти до взаємовигідного консенсусу.
 
Домовлятися з Путіним буде складно, але треба бути більш хитрим і гнучким, ніж закостеніла диктатура. Вміння використовувати тактику м'якої сили та перетворювати уявну слабкість на силу — безцінне.
 
P.S. В мудреця запитали: «Чи довго чекати змін на краще?». Мудрець відповів: «Якщо чекати — то довго!».

 

Новини
бер
23
2021
КІНЕЦЬ ЕПОХИ КНОПКОДАВСТВА?

З березня в Парламенті запрацювала сенсорна кнопка для голосування, яка фактично унеможливлює неперсональне волевиявлення. Що цьому передувало і до чого призведе ця ініціатива? Запровадження…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...