СВЯТО ВАНДАЛІЗМУ
news-image
Щодо подій на Банковій.
Усі, кому не лінь, уже прокоментували цей інцидент.
 
Можна по-різному відноситися до того, що сталося. Очевидним є факт, що цивілізована демократія не може дозволяти собі подібне у відношенні до державних інституцій.
 
Але мене цікавить дещо інше. Реакція влади. Коли все це відбувалося, правоохоронні органи не чинили жодного опору. Це означає, що вказівок не було. Абсолютна індиферентність влади щодо девіантної поведінки мітингувальників. Кілька днів по тому ситуація така ж — затримано лише одну людину, яка била вікна будівлі ОП.
 
А тепер згадайте недавню ситуацію зі штурмом Капітолію США. Реакція від американської влади була зовсім інакша — більш жорстка і справедлива по відношенню до правопорушників. Через 2 дні після штурму вже було порушено 55 кримінальних справ за фактами заворушень. Мін'юст США заявили, що очікують пред'явлення обвинувачень ще понад 100 людям, тож загалом судове переслідування у цій справі може загрожувати 400 особам. У світі досі говорять, що то був штурм не Капітолію, а демократії Штатів.
 
Чому ж наші можновладці демонструють авторитаризм і жорсткість там, де не треба, і, водночас, закривають очі на елементарний вандалізм будівлі державної інституції?
 
Якщо ми говоримо про реформу системи влади — то треба починати з малого, з себе самих. Не можна вимагати чесного вироку щодо справи Стерненка і не нести відповідальність за вандалізм. Система мусить реформуватися по всіх фронтах і напрямах, а не лише однобоко.
 
Я однозначно за демократичні протести, але за мирні і цивілізовані. Вандалізм — це не прояв демократії, це прояв примітивного трайбалізму, який, на жаль, і досі проявляється в нашому житті.

 

Новини
бер
18
2021
В УКРАЇНІ ЗАРЕЄСТРОВАНО МАЙЖЕ 1400 ПОВТОРНИХ ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВА...

Про це під час сьогоднішньої пресконференції розповів гендиректор Центру громадського здоров’я. Інформація спеціально для тих, хто вважає, що якщо один раз перехворів — то можна вже не боятися…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...