Проїзд у громадському транспорті може подорожчати: хто в цьому винен?
news-image
Сьогодні під стінами КМДА пройшов мітинг представників «Київпастрансу» та «Київметрополітену» (понад 1000 людей) із вимогою до київської влади - підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті.
 
Така ситуація склалася через те, що всупереч вимогам Конституції, з 2016 року, центральна влада відмовилася через субвенцію фінансувати місцеві бюджети для компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян. Таким чином, держава поклала на плечі місцевих бюджетів видатки щодо компенсації перевізникам вартості пільгових перевезень.
 
Але через пандемію громади втратили значну частину доходів власних бюджетів. Крім того, органи місцевого самоврядування спрямовують чимало коштів на боротьбу з COVID-19 та подолання наслідків карантину.
 
Паралельно, держава позбавила можливості наповнювати бюджети органів місцевого самоврядування за рахунок пайової участі та несправедливо продовжує вилучати з бюджету міста Києва належні надходження від податку на доходи фізичних осіб.
 
Тому сьогодні мер Києва Віталій Кличко ініціював звернення до Кабміну та ВР щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян із держбюджету України.
 
Якщо ж центральна влада не піде на зустріч з цього питання, органи місцевого самоврядування змушені будуть підняти тарифи на проїзд. А це вкрай небажаний крок.

 

Новини
тра
12
2021
Для нашого МОЗу ситуація в Індії мусить бути тривожним дзвіночком

Кількість захворілих на ковід перевищує 400 тис. за добу. Усім, хто й досі недооцінює небезпечність ковіду і продовжує натовпом тусити в нічних клубах, раджу кожного ранку переглядати новини індійських…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...