Для нашого МОЗу ситуація в Індії мусить бути тривожним дзвіночком
news-image
Кількість захворілих на ковід перевищує 400 тис. за добу. Усім, хто й досі недооцінює небезпечність ковіду і продовжує натовпом тусити в нічних клубах, раджу кожного ранку переглядати новини індійських ЗМІ.
 
Для нашого МОЗу ситуація в Індії мусить бути тривожним дзвіночком. Минулорічний італійський досвід уже не здається таким жахливим на фоні індійського. І якщо з італійського влада так і не спромоглася здобути корисні уроки та заздалегідь підготуватися до пандемії, то новий індійський штам для української системи охорони здоров’я може бути по-справжньому фатальним.
 
Максим Степанов уже попередив, що індійський штам COVID-19 скоро прийде в Україну і вразить, першою чергою, молодь. А що в нас по вакцинації молодшого покоління? Якщо вразливі верстви населення, пенсіонерів і людей із хронічними захворюваннями, як-не-як почали вакцинувати, то з молоддю біда.
 
Новий штам більш агресивний і контагіозний, а підлітки та діти зазвичай нехтують правилами безпеки та не дотримуються соціальної дистанції.
 
Якщо найближчим часом МОЗ не почне реактивну вакцинацію людей з останніх, непріоритетних груп (а це молодь) — у Степанова вже не буде шансів протриматися на посаді, а відповідальність за смерті ляже на плечі некомпетентної влади. Ба більше, за словами міністра, Україні вдалося вдвічі збільшити поставки вакцини Pfizer, чого вистачить на вакцинацію більшості населення.
 
Ось і побачимо результат його роботи в дії.
 

 

Новини
тра
05
2021
Про декомунізацію і перейменування вулиць (НАШ, 04.05.21)

Противники декомунізації вважають, що нібито перейменування вулиць в Україні відбувається цинічно, несправедливо та не враховуючи думки громади. Це неправда!   Процедура перейменування цілком…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...