ПРО ЗАПИТ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЩОДО ПЕРЕГОВОРІВ З ПУТІНИМ
news-image
Cьогодні на телеканалі «Україна 24» обговорили декілька цікавих тем, зокрема говорили про запит Зеленського щодо переговорів із Путіним з питання ескалації на Сході України.
 
Але чому наш Президент так прагне комунікувати з Путіним, розуміючи, що ця людина ніколи не піде на поступки або консенсус? Мета цілком зрозуміла — продемонструвати перед Заходом свою готовність йти на діалог. Це важливий нюанс, аби заручитися підтримкою країн-членів НАТО.
 
Очевидно, що на практиці ці переговори не дадуть жодного результату. Росія — це великий хижак, який в будь-який момент може вкусити. А хижаки розуміють тільки грубу силу. Тактика діалогу дієва тільки у колаборації з грубою силою та міцною підтримкою від потужних союзників.
 
Просто так Кремль нас слухати не буде. І сьогоднішня заява Пєскова про те, що ніяких запитів від Зеленського щодо діалогу з Путіним не поступало — пряме цьому підтвердження.

 

Новини
кві
09
2021
ЩОДО ЗАГОСТРЕННЯ НА СХОДІ

Путін всіляко провокує Зеленського на емоції та «отвєточку». Першою провокацією була розмова Путіна з Меркель і Макроном без Зеленського, де зокрема обговорювалася проблема російсько-української…

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО
Всі новини
ДОРОГІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ

Пошук новин...