Терорист на мосту Метро в Києві - Що це було?
news-image Терорист на мосту Метро в Києві

Ох, цей тиждень по-справжньому плодовитий на резонансні теми – від можливої зустрічі Зеленського з Путіним до пожежі в будинку екс-голови НБУ Валерії Гонтаревої. Але до всіх цих «гарячих» новин ще й додалася трохи шокуюча та несподівана інформація про озброєного терориста, що погрожував підірвати міст Метро в Києві та почав стрілянину по поліцейському дрону. Але, як з’ясувалося згодом, завдяки швидкому реагування спецслужб, чоловіка вдалося знешкодити та затримати без жодних втрат.
Хоча об’єктивніше сказати, що він здався добровільно, бо насправді так і було – ані пострілів, ані застосування сили зі сторони спецслужб. Усе делікатно та професійно. За що й дякуємо їм!
Ще вчора з’явилася інформація, що цьому «терористу» не пред’явили звинувачень у підготовці теракту, а лише підозру в хуліганстві. Нічого собі хуліганство!)
Тож у мене виникає низка логічних питань – хто замовив цього «хулігана», кому це могло бути вигідно? А може це просто «щирий патріот», яким його іменували в соцмережах? Нібито ця людина вимагала від Зеленського не допустити реалізації формули Штанмайєра та фактичної капітуляції України перед Росією. Затяті прихильники Зе стверджують, що цей трюк із мостом – лише провокація минулої влади, щоби зірвати зустріч Зеленського з Путіним. Хоча насправді може бути й навпаки – цього «терориста» замовила теперішня влада, аби зайвий раз довести, як чітко й ефективно працюють при ній усі держструктури (у нашому випадку спецслужби). Швидко зреагували, безболісно затримали. А що ще треба?


 

Новини
вер
18
2019
Хто винен у підпалі будинку Гонтаревої?

«Брехня стоїть на одній нозі, а правда на двох» Одна з найгарячіших новин цього тижня, яку активно обговорюють не тільки в ЗМІ, а й у соцмережах - підпал будинку екс-голови НБУ Валерії Гонтаревої!…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...