Згорів будинок Гонтаревої. Хто винен у підпалі?
news-image Валерія Гонтарева

«Брехня стоїть на одній нозі, а правда на двох»

Одна з найгарячіших новин цього тижня, яку активно обговорюють не тільки в ЗМІ, а й у соцмережах - підпал будинку екс-голови НБУ Валерії Гонтаревої! Винуватців злочину поки ще не знайдено, але ж і невідомо, кому насправді вигідна ця пожежа?

Наразі є дві цікавих версії причини підпалу маєтку і, ясна річ, що вони базуються на діаметрально протилежних ідеях:

1. Будинок підпалили люди-найманці олігарха Коломойського. Бо всім відомо, що його конфлікт із Гонтаревою пускає своє коріння ще в далекому 2016 році, коли відбулася несподівана для багатьох націоналізація «Приватбанку» та ліквідація інших, більш «дрібних»
банків. Своєрідна помста олігарха за відібране «дітище».

2. Ініціатором підпалу стала сама Гонтарева, тому що усвідомлює своє хитке положення перед новою владою. Низка невипадкових подій, що відбулися напередодні, за останні два місяці - ДТП за участю Гонтаревої (у Лондоні її збив водій) та підпал автівки її невістки, може свідчити про спроби екс-НБУшниці отримати політичний притулок у Великобританії та уникнути розслідувань проти неї в Україні. Нібито відбувається «залякування, загроза її життю, знищення майна», які насправді організувала сама Валерія Олексіївна. До речі, ніхто й не постраждав, окрім Гонтаревої, яка після аварії пролежала два тижні в лондонській лікарні з вивихнутими колінами.

Усі ці ідеї, ясна річ, мають право на життя і здаються більш-менш логічними, але ж які істинні мотиви - з'ясується лише з часом. Наразі необачно обвинувачувати якусь із двох сторін, а от припускати можна все, що завгодно.

До речі, друзі, а як ви вважаєте, що насправді криється за цією пожежею - помста олігархічних сил або спроба отримати політичний притулок та уникнути покарання? Чи може у вас є ще якісь версії цих подій?


 

Новини
вер
17
2019
Зустріч Зеленського і Путіна або підводні камені формули Штанмайєра

Мабуть всі вже чули, що в жовтні цього року можливо відбудеться зустріч у нормандському форматі Володимира Зеленського з президентом Росії Володимиром Путіним. Для когось це, дійсно, шокуюча інформація, бо…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...