ПРО СТИХІЙНІ СМІТТЄЗВАЛИЩА
news-image Стихійне сміттєзвалище на вул. Челябінській, яке було успішно прибрано
«Наприкінці 1940-х років, на одній із постійних баз геологічних експедицій, був виключно брудний громадський туалет. Але не ця, звична всім обставина, привертала загальну увагу, а те, що на базу в складі однієї з експедицій повинен був приїхати нащадок давнього князівського роду. «Ми то, гаразд, потерпимо, — жартували геологи, — а ось що буде робити Його Світлість?».
«Його Світлість», приїхавши, зробив те, що багатьох збентежило: спокійно взяв відро з водою й акуратно вимив загиджену вбиральню…
І це був вчинок справжнього аристократа, який твердо знає, що прибирати бруд — не соромно, соромно жити в бруді!»
 
Друзі, прибирати за собою сміття — це не огидно. Огидно, коли воно валяється навкруги — на прибудинковій територія, біля дитячих майданчиків, біля лавок, де відпочивають люди.
Часом ця проблема набуває масштабів і з’являються стихійні сміттєзвалища, а отже, неприємний запах, антисанітарія та небезпека поширення інфекцій (особливо в спеку).
Останнім часом до мене в Е-Приймальню почали звертатися кияни з проханням прибрати стихійні сміттєзвалища, які залишають після себе недобросовісні ремонтники, сусіди або ж це відбувається через халатність комунальних служб. Місцеві жителі обурюються, що купи сміття валяються біля їхніх будинків, де граються діти, та уздовж доріг, де постійний потік машин.
Але найнебезпечніше, що може бути зі сміттям — це загоряння внаслідок спеки або підпалів зловмисників. Усі ми нещодавно спостерігали за жахливими пожежами через підпали сухостою та відчули на собі небезпечні наслідки цього горіння. Тож якщо почнуться пожежі на стихійних сміттєзвалищах, на житлових територіях — це буде справжня катастрофа!
 
Якщо ви маєте подібну проблему — звертайтеся до мене в Е-Приймальню (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia). Я завжди намагаюся допомогти людям та ліквідувати проблему.
 

 

Новини
тра
01
2020
ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ І ПРАЦІ!

Сьогодні весь світ святкує Міжнародний День праці! Довгий час Першотравень був символом революції, непримиренної класової боротьби і в СРСР іменувався Днем солідарності трудящих. Відтепер в Україні 1…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...