Про маніпуляції та політизацію травневих свят
news-image
Сьогодні на "НАШому" була максимально палка дискусія щодо декомунізації в Україні.

І вже незабаром будуть відбуватися маніпуляції та політизація травневих свят. Політики та лідери громадських думок на власну користь маніпулюють термінами «Друга Світова війна» та «Велика Вітчизняна війна». Але жертва цієї маніпуляції незмінна – це простий народ. І, на жаль, попри те, що саме в цей день люди повинні ментально та емоційно єднатися один з одним, відбувається протилежне – конфлікти на ґрунті історико-політичних розбіжностей.

Справжніх учасників війни залишилося вкрай небагато – це десятки ветеранів, яким зараз повинно бути понад 90 років. За умови, якщо вони попали на війну в зовсім юному віці, ще школярами.

День пам’яті та примирення і День Перемоги – це тихі свята. Політики зі своїми закликами, флешмобами та маршами не повинні втручатися в таїнство цих свят та політизувати їх на користь власних рейтингів або ідей. Коли вони втручаються у національну пам’ять – роблять тільки гірше.

 

Новини
кві
28
2021
Рада може звільнити Степанова

Міністра охорони здоров’я Максима Степанова можуть звільнити через провалену антиковідну кампанію. За словами депутатів від партії «Голос», було зібрано понад 150 голосів від нардепів за його…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...