ПРИЗНАЧЕННЯ РЕЗНІКОВА МІНІСТРОМ ОБОРОНИ — ДОБРИЙ ЗНАК ДЛЯ ОБОРОНКИ
news-image
В оборонному секторі завжди були два ключових гравці — це міністр оборони та начальник Генштабу ЗСУ. Але через системні конфлікти між ними авторитет нашого оборонного сектору неминуче падав. Під час війни це показовий фактор, що чиновники не на своїх місцях.
 
Коли в ЗМІ публікуються статті на тему «чому українські воєначальники конфліктують між собою під час війни?» — це ганьба для української влади.
 
У випадку з Резніковим і Залужним можливість конфліктів мінімізована. Сфери їхніх службових інтересів не пересікаються. Резніков — перевірений комунікатор, який добре зарекомендував себе на попередній посаді та у майбутньому буде нагода продемонструвати ці якості в роботі з Кабміном і міжнародними партнерами. Залужному ж доведеться демонструвати конкретні технічні та стратегічні навички у військовому командуванні.
 
Це той випадок, коли свої люди на своїх місцях. Без кланової боротьби та міряння «фаберже». Але час покаже)

 

Новини
лис
03
2021
ДО ВР ТІЛЬКИ З КОВІД-СЕРТИФІКАТОМ ЧИ ТЕСТОМ

Наші депутати, якщо вони вважають себе «елітою нації» мусять бути гідним прикладом для інших. Деякі українці незадоволені тим, що для повноцінного «функціонування» в умовах пандемії їм…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...