ДО ВР ТІЛЬКИ З КОВІД-СЕРТИФІКАТОМ ЧИ ТЕСТОМ
news-image
Наші депутати, якщо вони вважають себе «елітою нації» мусять бути гідним прикладом для інших. Деякі українці незадоволені тим, що для повноцінного «функціонування» в умовах пандемії їм доведеться мати при собі ковід-сертифікат, свіжий ПЛР-тест чи довідку про те, що вони перехворіли на Covid-19. Окей, кожний має право на власну думку, примусової вакцинації в Україні немає.
 
А ось у парламентарів уже вибору не буде. І це круто. З 15 листопада допуск у приміщення адміністративних будівель ВР можливий лише за вищезазначеними документами (сертифікат, ПЛР-тест або довідка про те, що перехворів).
 
Якщо влада транслює в суспільство тези, що вакцинація врятує українцям життя, тож самі представники влади мусять дотримуватися встановлених ними правил. І цей приклад буде кращим за будь-яку нативну рекламу вакцинації.

 

Новини
лис
02
2021
БІЛЬШІСТЬ ПЕНСІОНЕРІВ ДОНБАСУ НЕ В ЗМОЗІ ПЕРЕОФОРМИТИ ПЕНСІЙНІ К...

У жовтні окупанти суттєво обмежили можливість руху через лінію розмежування з ОРЛО («Станиця Луганська»). Паралельно з 1 січня «Ощадбанк» не продовжуватиме дію прострочених карток пенсіонерів…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...