З Днем Святого Миколая!
news-image

Миру, любові, добробуту вашій родині й дому!
Традиційно в цей день дарують приємні подарунки дітям, сиротам та знедоленим. Але не всі знають, хто такий насправді Святий Миколай, і чому саме сьогодні ми святкуємо це радісне свято. Тож пропоную прочитати декілька цікавих фактів із життя цього видатного старця:

1. Святий Миколай — це реальна людина, тож не ототожнюйте його із Санта-Клаусом або Дідом Морозом, бо це вигадані казкові персонажі.

2. Народився в Туреччині, але його батьки були християнами й у вірі виховали свого сина.

3. На жаль, сиротою Миколай став у зовсім юному віці, тому його вважають опікуном усіх сиріт. Саме в цей день прийнято перебирати на себе обов’язки Миколайчика та влаштовувати в дитячих будинках свято з подарунками.

4. Був монахом та протягом трьох років жив на Святій Землі, у монастирі містечка Бейт-Джала (територія сучасної Палестини).

5. Робив подарунки знедоленим.
За легендою, Святий Миколай підкидав золоті монети в домівки через димар, а вони чудесним чином потрапляли до шкарпеток, що сушилися біля вогню. Через це й пішла помилкова асоціація Миколая з різдвяним персонажем по типу Санта-Клауса)

6. Був покровителем моряків, тому що його батьки працювали біля моря. Тож під час шторму моряки просять Миколая втихомирити водну стихію.

7. Вчені провели дослідження та з’ясували, як ймовірно виглядав Святий Миколай: був невисокого зросту, з карими очима, шкірою оливкового кольору. І навіть припускають, що він був вегетаріанцем!

Сподіваюся, що після прочитання цього тексту, ви надихнетеся вчинками цієї благородної людини та влаштуєте свято для того, хто дійсно цього потребує!

 

 

Новини
гру
16
2019
19 грудня засвітять ялинки в усіх районах Києва! (+ програми свя...

Майже через декілька днів, 19 грудня, наша чарівна столиця стане ще гарнішою, завдяки яскравим новорічним ялинкам, які засяють абсолютно в усіх районах Києва!Також для дітлахів, підлітків та старшого…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...