Олег Петровець віддав кошти свого депутатського фонду на теплолічильники для киян
news-image Олег Петровець віддав кошти свого депутатського фонду на теплолічильники для киян

Під час голосування за коригування бюджету Києва, що відбулося 27 жовтня, депутат Київради від Лівобережного масиву та Микільської Слобідки Олег Петровець передав 350 тис. грн. з власного депутатського фонду на встановлення тепло лічильників в будинках, де це неможливо зробити в рамках міської програми.

«Передав кошти свого депутатського фонду у розмірі 350 тис. грн. для встановлення будинкових теплолічильників за адресами: вул. Окіпної, 1, 3А, 3Б, 3В, вул. Туманяна, 8. Як і обіцяв жителям Лівобережного масиву – це питання закриваю», – звітує перед мешканцями району О. Петровець.

Він пояснює: проблема в тому, що вищезазначені будинки є відомчими (перебувають у віданні центрального органу влади – ДУС). Через це, вказані будинки не були включені до міської програми по встановленню лічильників.

«Однак, там живуть такі ж Кияни, наші сусіди, що сплачують як і усі податки і дихають таким же повітрям. Тому, вважаю, що жителі цих будинків також мають право на економію в платіжках за комунпослуги, як і всі кияни. Гроші виділено, лишилося проконтролювати виконання робіт по встановленню», – говорить він.


 

Новини
жов
04
2016
Столична влада робить все для того, аби зимою у квартирах киян б...

Через заблоковані рахунки «Київенерго» напруга у питанні підготовки до опалювального сезону, котрий ось-ось розпочнеться, не спадає.Про це в ефірі радіо «Голос столиці» розповів депутат…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...