Повернення Януковича. Кремлівський сценарій
news-image Янукович

«Повернення блудного папуги»

Днями прогриміла скандальна новина - екс-президент Віктор Янукович може повернутися в Україну! Це взагалі нонсенс, гідний створення кумедних мемів) Але не все так просто, як може здатися на перший погляд.
Спочатку я подумав, що це нібито якесь «інформаційне вкидання», але потім інформація підтвердилася словами адвоката самого Януковича - Олександра Горошинського. До речі, у вівторок я був у прямому ефірі телеканалу «НАШ», де мав нагоду в телефонній розмові поспілкуватися з Горошинським та задати декілька питань.
Отже, так, це правда, з Януковича зняли санкції ЄС за 2018 рік та він може повернутися в Україну, звідкіля так ганебно втік у 2014-ому. Але! Інші санкції ЄС, які діють до березня 2020 року - досі в силі. Тому Віктору Федоровичу не слід так радіти можливому поверненню на Батьківщину. Хоча сидіти за ґратами в Україні для нього, мабуть, кращий варіант, аніж ховатися на території РФ)
Але ж для кого насправді вигідний цей маніпулятивний трюк із поверненням?
Є підозри вважати, що повернення злочинця і зрадника Януковича в Україну з новою владою, можливо лише за попереднім погодженням Кремля. Тобто це може бути черговий кремлівський сценарій, аби «замилити очі» українцям, відтягнути увагу активних патріотичних сил від можливого погодження Зеленського з Путіним вигідного для Росії варіанту формули Штанмайєра. І якщо такий варіант дійсно буде погоджений, то Україні загрожує повна ганебна капітуляція перед Росією!


 

Новини
вер
19
2019
Про "терориста" на мосту Метро в Києві

Ох, цей тиждень по-справжньому плодовитий на резонансні теми – від можливої зустрічі Зеленського з Путіним до пожежі в будинку екс-голови НБУ Валерії Гонтаревої. Але до всіх цих «гарячих» новин ще й…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...