Повернення Януковича. Кремлівський сценарій
news-image Янукович

«Повернення блудного папуги»

Днями прогриміла скандальна новина - екс-президент Віктор Янукович може повернутися в Україну! Це взагалі нонсенс, гідний створення кумедних мемів) Але не все так просто, як може здатися на перший погляд.
Спочатку я подумав, що це нібито якесь «інформаційне вкидання», але потім інформація підтвердилася словами адвоката самого Януковича - Олександра Горошинського. До речі, у вівторок я був у прямому ефірі телеканалу «НАШ», де мав нагоду в телефонній розмові поспілкуватися з Горошинським та задати декілька питань.
Отже, так, це правда, з Януковича зняли санкції ЄС за 2018 рік та він може повернутися в Україну, звідкіля так ганебно втік у 2014-ому. Але! Інші санкції ЄС, які діють до березня 2020 року - досі в силі. Тому Віктору Федоровичу не слід так радіти можливому поверненню на Батьківщину. Хоча сидіти за ґратами в Україні для нього, мабуть, кращий варіант, аніж ховатися на території РФ)
Але ж для кого насправді вигідний цей маніпулятивний трюк із поверненням?
Є підозри вважати, що повернення злочинця і зрадника Януковича в Україну з новою владою, можливо лише за попереднім погодженням Кремля. Тобто це може бути черговий кремлівський сценарій, аби «замилити очі» українцям, відтягнути увагу активних патріотичних сил від можливого погодження Зеленського з Путіним вигідного для Росії варіанту формули Штанмайєра. І якщо такий варіант дійсно буде погоджений, то Україні загрожує повна ганебна капітуляція перед Росією!


 

Новини
вер
24
2019
Скасування земельного мораторію або чи роздерибанять українську ...

Незабаром, з 1 жовтня, мораторій на землю буде скасовано! Ринок стане відкритим, а от чи готові до цього прості українці, роботяги, які народилися на цій землі та все життя на ній працювали? Та взагалі, чи слід…

Читайте також
Всі новини
НОВИЙ СКЕЙТ-ПАРК У «ЛЕБЕДИНОМУ»
Всі новини
КАПІТОЛІЙ. ПОЧАТОК РЕВАНШУ ТРАМПА
Всі новини
ЗІ СВЯТОМ МАЛАНКИ!

Пошук новин...