Повернення Януковича. Кремлівський сценарій
news-image Янукович

«Повернення блудного папуги»

Днями прогриміла скандальна новина - екс-президент Віктор Янукович може повернутися в Україну! Це взагалі нонсенс, гідний створення кумедних мемів) Але не все так просто, як може здатися на перший погляд.
Спочатку я подумав, що це нібито якесь «інформаційне вкидання», але потім інформація підтвердилася словами адвоката самого Януковича - Олександра Горошинського. До речі, у вівторок я був у прямому ефірі телеканалу «НАШ», де мав нагоду в телефонній розмові поспілкуватися з Горошинським та задати декілька питань.
Отже, так, це правда, з Януковича зняли санкції ЄС за 2018 рік та він може повернутися в Україну, звідкіля так ганебно втік у 2014-ому. Але! Інші санкції ЄС, які діють до березня 2020 року - досі в силі. Тому Віктору Федоровичу не слід так радіти можливому поверненню на Батьківщину. Хоча сидіти за ґратами в Україні для нього, мабуть, кращий варіант, аніж ховатися на території РФ)
Але ж для кого насправді вигідний цей маніпулятивний трюк із поверненням?
Є підозри вважати, що повернення злочинця і зрадника Януковича в Україну з новою владою, можливо лише за попереднім погодженням Кремля. Тобто це може бути черговий кремлівський сценарій, аби «замилити очі» українцям, відтягнути увагу активних патріотичних сил від можливого погодження Зеленського з Путіним вигідного для Росії варіанту формули Штанмайєра. І якщо такий варіант дійсно буде погоджений, то Україні загрожує повна ганебна капітуляція перед Росією!


 

Новини
вер
24
2019
Скасування земельного мораторію або чи роздерибанять українську ...

Незабаром, з 1 жовтня, мораторій на землю буде скасовано! Ринок стане відкритим, а от чи готові до цього прості українці, роботяги, які народилися на цій землі та все життя на ній працювали? Та взагалі, чи слід…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНІ ОБІЦЯЮТЬ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ДОДАТКОВИХ ДОЗ ВАКЦИНИ PFIZER ПРОТИ COVID-19
Всі новини
ВИКУП ЗЕМЕЛЬ ОЩАДБАНКУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПАРКУ НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
ЩОДО ВВЕДЕННЯ ЖОРСТКОГО ЛОКДАУНУ НА МІСЦЯХ

Пошук новин...