Концепцію перетворення Гідропарку в український Діснейленд презентують вже до кінця цієї осені
news-image Концепцію перетворення Гідропарку в український Діснейленд презентують вже до кінця цієї осені

Активні роботи щодо реконструкції однієї з найулюбленіших зон відпочинку киян – столичного Гідропарку – вже розпочалися. Проте, цілісну концепцію повного перевтілення цієї зони планують презентувати до кінця осені цього року.

Про це сьогодні в ефірі «Голосі столиці» розповів депутат Київської міської ради  Олег Петровець.

Він нагадав, що на ремонтні роботи в Гідропарку цього річ вже було витрачено біля 11 млн грн. За ці кошти повністю реконструювали центральну алею, вимостили тротуарною плиткою пішохідні доріжки, встановили нову систему поливу та освітлення тощо.

За словами депутата, ці роботи планувалося провести раніше, але підготовка до проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» внесла свої корективи в графік.

«Наразі ж київський міський голова Віталій Кличко веде активні переговори із зацікавленими потенційними інвесторами з Кореї, Австрії, Німеччини та США, які можуть допомогти втілити задумку з Діснейлендом у життя», – зазначив Олег Петровець.


 

Новини
чер
14
2017
(Без)візовий переполох

Безумовно, введення в дію безвізового режиму між Україною та країнами Європейського союзу – велика перемога не тільки для українців, які прагнуть офіційно повернутися в свою історичну цивілізаційну…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...