Кінотеатр «Аврора» VS ТЦ «Квадрат»
news-image "Аврора", 70ті

У Дніпровському районі нашої столиці, на бульварі Перова 36, колись стояла будівля кінотеатру з гордою назвою «Аврора». Кінотеатр був побудований у 1966 році та був улюбленим місцем радянської молоді — така собі культурна віддушина, вікно у світ розважального кіномистецтва.
Над входом до будівлі кінотеатру розташовувалося величне різнокольорове панно, яке символізувало революційний дух народу. І з цим не можу не погодитися, бо, справді, українці — самодостатня, волелюбна та нескорена нація!
Але напередодні новорічних свят, у 2006–2007 роках цю пам’ятку культури було вщент зруйновано, а згодом, на її місці, побудували ТЦ «Квадрат», що наразі займає майже третину місцевого парку. Це був останній кінотеатр на Воскресенському масиві. Торгові центри, гіпермаркети та новобудови, на жаль, зараз мають першочергове значення, ніж об’єкти культурної або історичної спадщини.
Але історія зберігається на фото. Тож ділюся з вами цим невеличким раритетом із зображенням «Аврори». Все-таки є щось атмосферне та модерністське в цьому пано.
Цікаво, а що вам більше подобається — індустріальна сучасність у вигляді торгового центру або старенький кінотеатр?


 

Новини
жов
28
2019
Як захиститися при забрудненні повітря!

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ПРИ ЗАБРУДНЕННІ ПОВІТРЯ! До уваги жителів Київщини! Останні декілька днів у ЗМІ та соцмережах розповсюджується інформація щодо значного забруднення повітря шкідливими речовинами через…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...