Кінотеатр «Аврора» VS ТЦ «Квадрат»
news-image "Аврора", 70ті

У Дніпровському районі нашої столиці, на бульварі Перова 36, колись стояла будівля кінотеатру з гордою назвою «Аврора». Кінотеатр був побудований у 1966 році та був улюбленим місцем радянської молоді — така собі культурна віддушина, вікно у світ розважального кіномистецтва.
Над входом до будівлі кінотеатру розташовувалося величне різнокольорове панно, яке символізувало революційний дух народу. І з цим не можу не погодитися, бо, справді, українці — самодостатня, волелюбна та нескорена нація!
Але напередодні новорічних свят, у 2006–2007 роках цю пам’ятку культури було вщент зруйновано, а згодом, на її місці, побудували ТЦ «Квадрат», що наразі займає майже третину місцевого парку. Це був останній кінотеатр на Воскресенському масиві. Торгові центри, гіпермаркети та новобудови, на жаль, зараз мають першочергове значення, ніж об’єкти культурної або історичної спадщини.
Але історія зберігається на фото. Тож ділюся з вами цим невеличким раритетом із зображенням «Аврори». Все-таки є щось атмосферне та модерністське в цьому пано.
Цікаво, а що вам більше подобається — індустріальна сучасність у вигляді торгового центру або старенький кінотеатр?


 

Новини
жов
29
2019
Кого хочуть бачити мером столиці кияни?

Ні для кого не секрет, що вже скоро можуть пройти дострокові місцеві вибори в Києві. Тож мені цікаво, чи визначилися кияни з тим, кого хочуть бачити на посаді мера нашої улюбленої столиці?Згідно з даними…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНІ ОБІЦЯЮТЬ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ДОДАТКОВИХ ДОЗ ВАКЦИНИ PFIZER ПРОТИ COVID-19
Всі новини
ВИКУП ЗЕМЕЛЬ ОЩАДБАНКУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПАРКУ НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
ЩОДО ВВЕДЕННЯ ЖОРСТКОГО ЛОКДАУНУ НА МІСЦЯХ

Пошук новин...