Київська влада почала масштабну боротьбу з незаконною рекламою
news-image Київська влада почала масштабну боротьбу з незаконною рекламою

Київрада доручила профільним департаментам КМДА створити спеціальну комісію щодо перевірки законності розміщення реклами в межах червоних ліній вулиць і доріг столиці. За відповідне рішення місцеві депутати проголосували на сесії 10 листопада.

Про це в коментарі телеканалу НТН розповів депутат Київради від фракції «Солідарність» Олег Петровець.

За його словами, рекламна продукція, що розміщена всупереч нормам чинного законодавства, не тільки спотворює естетичний вигляд міста, але й підвищує ризики ДТП на дорогах, а тому повинна бути демонтована.

«Крім того, паралельно київська влада розробляє оновлену концепцію розвитку зовнішньої реклами у столиці, відповідно до якої місто буде поділене на зони зі своїми правилами розміщення реклами. В тому числі, буде передбачена так звана нульова зона (історичні місця, парки, сквери, перехрестя, транспортні розв’язки), де розміщення реклами буде взагалі заборонене», – відзначає О. Петровець.


 

Новини
лис
14
2016
До Євробачення біля МВЦ з’явиться зелена зона

10 листопада 2016 року на сесії Київради міські депутати проголосували за надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Микільсько-Слобідській, навпроти просп. Броварського, 15. «Хочу зазначити, що на…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...