До Євробачення біля МВЦ з’явиться зелена зона
news-image До Євробачення біля МВЦ з’явиться зелена зона

10 листопада 2016 року на сесії Київради міські депутати проголосували за надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Микільсько-Слобідській, навпроти просп. Броварського, 15.

«Хочу зазначити, що на зазначеній ділянці вже не раз намагалися облаштувати незаконну парковку, на що зреагували місцеві активісти і оперативно повідомили мені як мажоритарному депутату. Крім того, важливість прийняття цього рішення продиктована і з наближенням часу проведення «Євробачення-2017» (земельна ділянка знаходиться безпосередньо біля МВЦ), яке вимагає дуже суттєвої підготовки міста, в тому числі і в плані озеленення та облаштування публічного простору. Крім того прийняття проекту рішення дасть змогу влаштувати місце відпочинку жителям прилеглих територій, зменшити кількість сміття та зробить місто більш привабливим», – коментує дане рішення ініціатор створення скверу депутат Київради Олег Петровець.


 

Новини
жов
28
2016
Освітні заклади Лівобережного масиву і Микільської Слобідки отри...

28 жовтня 2016 року в рамках коригування Програми соціально-економічного розвитку Києва та бюджету міста Київрада виділила біля 1 млн грн. на заміну вікон в освітніх закладах Лівобережного масиву і…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...