Київ виділив на проведення «Євробачення-2017» 50 млн грн., – Петровець
news-image Київ виділив на проведення «Євробачення-2017» 50 млн грн., – Петровець

Київська міська рада в рамках коригування бюджету виділила 50 млн грн. на підготовчі заходи для проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який буде відбуватися на Микільській Слобідці у Києві.

«Проголосували за рішення «Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура 2016-2018», яким виділили кошти на фінансування заходів з проведення «Євробачення-2017» у розмірі 50 млн грн у 2016 році», – повідомив депутат Київради Олег Петровець.

Також, за його словами, ще 150 млн грн планується виділити у 2017 році.

«Впевнений, що ми зможемо провести конкурс на найвищому рівні, а місту, зокрема мешканцям Лівобережного масиву та Микільської Слобідки, залишаться після свята відремонтовані дороги, зелені зони, місця відпочинку тощо. Гроші виділили. Тепер я, як мажоритарний депутат від округу, де буде проводитися конкурс, буду контролювати, аби вони витрачались за призначенням», – наголошує депутат.


 

Новини
жов
04
2016
Столична влада робить все для того, аби зимою у квартирах киян б...

Через заблоковані рахунки «Київенерго» напруга у питанні підготовки до опалювального сезону, котрий ось-ось розпочнеться, не спадає.Про це в ефірі радіо «Голос столиці» розповів депутат…

Читайте також
Всі новини
КОЛИ ПЛАВАЄШ РАЗОМ З АКУЛАМИ, ЄДИНИЙ СПОСІБ ВИЖИТИ — СТАТИ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШОЮ СЕРЕД АКУЛ
Всі новини
УКАЗ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ТУПИЦЬКОГО: ПРЕЗИДЕНТ «ЗАГРАВСЯ»
Всі новини
ОДНА З ВЕРСІЙ, ЩО АКТИВНО ЦИРКУЛЮЮТЬ: АВАКОВ ПЕРЕГРАВ ЗЕЛЕНСЬКОГО, ЗРОБИВШИ КРОК НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ

Пошук новин...