«Євробачення» в Києві буде проведене на високому рівні!
news-image «Євробачення» в Києві буде проведене на високому рівні!

Про це в ефірі програми «Право на голос» розповів депутат Київради Олег Петровець.

За його словами, якщо говорити про фінансування проведення конкурсу з міського бюджету, то це 50 млн грн., які вже виділені в цьому році та ще 150 млн грн. передбачено в проекті бюджету на 20017 рік. Загалом – 200 млн грн.

Наразі активно працює створений міським головою організаційний комітет, який вже напрацював і продовжує працювати над пропозиціями стосовно підготовчих заходів. Це стосується і облаштування території навколо МВЦ, і облаштування під’їздів до місця проведення заходу, адже очікується великий потік туристів, і запуску річкових трамвайчиків, що зможуть перевозити гостей свята без заторів та з неймовірними краєвидами тощо.

«По великому рахунку у нас є дуже багато цікавих ідей, які спрямовані на реалізацію цього проекту (проведення «Євробачення» ). І я думаю, що ми встигнемо все зробити і всім скептикам на зло, «Євробачення» в нас пройде на високому рівні», – говорить О. Петровець.


 

Новини
лис
18
2016
Київська влада почала масштабну боротьбу з незаконною рекламою

Київрада доручила профільним департаментам КМДА створити спеціальну комісію щодо перевірки законності розміщення реклами в межах червоних ліній вулиць і доріг столиці. За відповідне рішення місцеві…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...