«Євробачення» в Києві буде проведене на високому рівні!
news-image «Євробачення» в Києві буде проведене на високому рівні!

Про це в ефірі програми «Право на голос» розповів депутат Київради Олег Петровець.

За його словами, якщо говорити про фінансування проведення конкурсу з міського бюджету, то це 50 млн грн., які вже виділені в цьому році та ще 150 млн грн. передбачено в проекті бюджету на 20017 рік. Загалом – 200 млн грн.

Наразі активно працює створений міським головою організаційний комітет, який вже напрацював і продовжує працювати над пропозиціями стосовно підготовчих заходів. Це стосується і облаштування території навколо МВЦ, і облаштування під’їздів до місця проведення заходу, адже очікується великий потік туристів, і запуску річкових трамвайчиків, що зможуть перевозити гостей свята без заторів та з неймовірними краєвидами тощо.

«По великому рахунку у нас є дуже багато цікавих ідей, які спрямовані на реалізацію цього проекту (проведення «Євробачення» ). І я думаю, що ми встигнемо все зробити і всім скептикам на зло, «Євробачення» в нас пройде на високому рівні», – говорить О. Петровець.


 

Новини
лис
18
2016
Київська влада почала масштабну боротьбу з незаконною рекламою

Київрада доручила профільним департаментам КМДА створити спеціальну комісію щодо перевірки законності розміщення реклами в межах червоних ліній вулиць і доріг столиці. За відповідне рішення місцеві…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...