РОСІЙСЬКА ІСТЕРІЯ ЧЕРЕЗ «КРИМСЬКУ ПЛАТФОРМУ»
news-image
Саміт «Кримська платформа» викликав бурхливу реакцію в російських медіа. І це означає, що ми рухаємося у вірному напрямку.
 
Зовсім вже кумедною виглядає заява МЗС Росії про те, що участь окремих держав у «Кримській платформі» — це зазіхання на територіальну цілісність Росії. Тобто, коли в нас віджимали Крим — це не було зазіхання на територіальну цілісність?) Російські пукани бомблять і будуть бомбити кожного разу, коли ми підніматимемо тему Криму в міжнародній площині. Це той мінімум, який може зробити Україна в даних умовах.
 
 
Але не менш важливим є інші питання — а що там із «дорожньою картою» деокупації та реінтеграції Криму, де практичні кейси? Те, що інші держави не визнають і продовжують засуджувати незаконну анексію Криму — не робить Крим де-факто нашим. Засудження замало.
 
Дуже сподіваюся, що цей саміт не залишиться лише піаром та «інструкцією на папері», а влада почне покроково реалізовувати тактику. Поки що цього не видно.
 

 

Новини
сер
18
2021
СУМНИЙ «ПЕРФОРМАНС» НА ІНСТИТУТСЬКІЙ

Встановлення радянських декорацій на Алеї Небесної Сотні — сумний і знущальний «перформанс» від центральної влади. Впевнений, що це зовсім не випадковість, а цілеспрямована провокація, щоби…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...