РОСІЙСЬКА ІСТЕРІЯ ЧЕРЕЗ «КРИМСЬКУ ПЛАТФОРМУ»
news-image
Саміт «Кримська платформа» викликав бурхливу реакцію в російських медіа. І це означає, що ми рухаємося у вірному напрямку.
 
Зовсім вже кумедною виглядає заява МЗС Росії про те, що участь окремих держав у «Кримській платформі» — це зазіхання на територіальну цілісність Росії. Тобто, коли в нас віджимали Крим — це не було зазіхання на територіальну цілісність?) Російські пукани бомблять і будуть бомбити кожного разу, коли ми підніматимемо тему Криму в міжнародній площині. Це той мінімум, який може зробити Україна в даних умовах.
 
 
Але не менш важливим є інші питання — а що там із «дорожньою картою» деокупації та реінтеграції Криму, де практичні кейси? Те, що інші держави не визнають і продовжують засуджувати незаконну анексію Криму — не робить Крим де-факто нашим. Засудження замало.
 
Дуже сподіваюся, що цей саміт не залишиться лише піаром та «інструкцією на папері», а влада почне покроково реалізовувати тактику. Поки що цього не видно.
 

 

Новини
сер
18
2021
СУМНИЙ «ПЕРФОРМАНС» НА ІНСТИТУТСЬКІЙ

Встановлення радянських декорацій на Алеї Небесної Сотні — сумний і знущальний «перформанс» від центральної влади. Впевнений, що це зовсім не випадковість, а цілеспрямована провокація, щоби…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...