Боротьба з незаконними МАФами
news-image

Усі ми знаємо, що вже не перший рік у місті триває справжня боротьба з незаконно встановленими кіосками з шаурмою та іншими МАФами. Боротьба запекла, але результативна. Власне, я приділив неабияку увагу та вклав багато зусиль, щоби київські вулиці нарешті позбулися незручних, неестетичних, а часом взагалі небезпечних споруд (лише згадайте величезну кількість пожеж, які виникають унаслідок порушення правил пожежної безпеки). Сотні звернень щодо цієї болючої теми я вже надіслав, по деяких із них уже є позитивні результати - МАФи були демонтовані, але це ще далеко не кінець. Наприклад, зараз триває “бюрократична переписка” щодо незаконних кіосків на вул. Шептицького. Також нещодавно направили звернення з проханням перевірити МАФи в сквері на вул. Сверстюка і тепер на них чекає низка перевірок з приводу законності розміщення.
Я добре розумію, що скільки людей - стільки думок, що ці споруди - чийсь бізнес і робочі місця, але ж комфорт місцевих жителів та незахаращеність вулиць – понад усе. Треба вміти зберегти баланс та враховувати інтереси обох сторін! Надалі уважно слідкуватиму за вирішенням цього питання.


 

Читайте також
Головні новини
ПУТІН — ВОВК В ОВЕЧІЙ ШКУРІ (ЕФІР НА РАДІО "НВ")
Головні новини
З КАТОЛИЦЬКИМ РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! (цікаві факти про Різдво, які ви не знали)
Головні новини
ЗЕЛЕНСЬКИЙ — ПОЛІТИК РОКУ ЗА ДУМКОЮ УКРАЇНЦІВ
Новини
вер
10
2019
«Галопам по Європах» або Рада поспіхом прийняла закон про імпічмент

Не можу сказати, що я сильно здивований цій події, адже озираючись на низку законопроектів, поспіхом прийнятих на минулому тижні, можна побачити певну тенденцію, головна ціль якої - виправдання очікувань…

Пошук новин...