Боротьба з незаконними МАФами
news-image

Усі ми знаємо, що вже не перший рік у місті триває справжня боротьба з незаконно встановленими кіосками з шаурмою та іншими МАФами. Боротьба запекла, але результативна. Власне, я приділив неабияку увагу та вклав багато зусиль, щоби київські вулиці нарешті позбулися незручних, неестетичних, а часом взагалі небезпечних споруд (лише згадайте величезну кількість пожеж, які виникають унаслідок порушення правил пожежної безпеки). Сотні звернень щодо цієї болючої теми я вже надіслав, по деяких із них уже є позитивні результати - МАФи були демонтовані, але це ще далеко не кінець. Наприклад, зараз триває “бюрократична переписка” щодо незаконних кіосків на вул. Шептицького. Також нещодавно направили звернення з проханням перевірити МАФи в сквері на вул. Сверстюка і тепер на них чекає низка перевірок з приводу законності розміщення.
Я добре розумію, що скільки людей - стільки думок, що ці споруди - чийсь бізнес і робочі місця, але ж комфорт місцевих жителів та незахаращеність вулиць – понад усе. Треба вміти зберегти баланс та враховувати інтереси обох сторін! Надалі уважно слідкуватиму за вирішенням цього питання.


 

Новини
вер
10
2019
«Галопам по Європах» або Рада поспіхом прийняла закон про імпічмент

Не можу сказати, що я сильно здивований цій події, адже озираючись на низку законопроектів, поспіхом прийнятих на минулому тижні, можна побачити певну тенденцію, головна ціль якої - виправдання очікувань…

Читайте також
Всі новини
КОЛИ ПЛАВАЄШ РАЗОМ З АКУЛАМИ, ЄДИНИЙ СПОСІБ ВИЖИТИ — СТАТИ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШОЮ СЕРЕД АКУЛ
Всі новини
УКАЗ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ТУПИЦЬКОГО: ПРЕЗИДЕНТ «ЗАГРАВСЯ»
Всі новини
ОДНА З ВЕРСІЙ, ЩО АКТИВНО ЦИРКУЛЮЮТЬ: АВАКОВ ПЕРЕГРАВ ЗЕЛЕНСЬКОГО, ЗРОБИВШИ КРОК НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ

Пошук новин...