БІЛЬШІСТЬ ПЕНСІОНЕРІВ ДОНБАСУ НЕ В ЗМОЗІ ПЕРЕОФОРМИТИ ПЕНСІЙНІ КАРТКИ
news-image
У жовтні окупанти суттєво обмежили можливість руху через лінію розмежування з ОРЛО («Станиця Луганська»). Паралельно з 1 січня «Ощадбанк» не продовжуватиме дію прострочених карток пенсіонерів Донецької та Луганської областей. Це означає, що ті люди, які наразі проживають на тимчасово окупованій території України та не в змозі виїхати на територію вільної України, залишаться без пенсій. Точніше пенсії продовжуватимуть їм приходити на картку, але скористатися грошима пенсіонери не зможуть.
 
Карантин, перетин лінії розмежування обмежений, тільки за спеціальною заявкою або через територію Росії. Коштуватиме це майже 10 тис. грн, при собі треба мати закордонний паспорт, переоформлення триватиме до двох тижнів.
 
Думаєте, кожний пенсіонер має зайві 10 тис., щоби здійснити всю цю авантюру з переоформленням картки? Це не враховуючи грошей, які потрібні на проживання на вільній території, адже домівки цих людей залишилися на окупованому Донбасі.
 
Донбасу загрожує пенсійний колапс! Якщо влада хоче продемонструвати реальну, а не уявну підтримку пенсіонерів, Кабмін мусить піти на зустріч літнім людям та продовжити дію пенсійних карток без необхідності переоформлення. Для прийняття цього рішення ще є 2 місяці!

 

Новини
жов
28
2021
УКРАЇНА СПРОМОЖНА ПОЗБУТИСЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

Перед кожними виборами українців годують мантрою про те, що газ власного видобутку врятує українців від енергетичного колапсу та знизить тарифи на комунальні послуги.   Парадокс у тому, що Україна,…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...