ЖОРСТКИЙ «ЛЯПАС» ВІД США
news-image
Все, що наразі відбувається між Україною і західними партнерами свідчить про конкретне охолодження наших відносин. Відмова Байдена підтримати нас під час кримського саміту — це вже не тривожний дзвіночок, а конкретний ляпас. Але таке враження, що наша влада, отримавши цей ляпас, хоче підставити й іншу щоку, намагаючись хоча б щось «виторгувати» у Європи і Штатів.
 
На «Кримську платформу» були покладені великі надії, адже це шанс підняти тему Криму на міжнародному дискурсі. І присутність там Байдена була нам вкрай важлива як демонстрація підтримки США перед агресією Росії.
 
І чого чекає українська влада від зустрічі з Байденом наприкінці серпня? Знову сподіваються на «божу благодать»? Пора вже зняти рожеві окуляри та вибудовувати стратегію відносин із Заходом, спираючись виключно на власні економічні та безпекові інтереси. Очевидно, що ані саміт, ані зустріч у Білому Дому не дадуть нам вагомих результатів, поки ми самі не будемо пропонувати дієві рішення.

 

Новини
лип
23
2021
Я ПРОТИ ПРИМУСОВОЇ УКРАЇНІЗАЦІЇ, АЛЕ УКРАЇНОМОВНІ НЕ МАЮТЬ ВІДЧУ...

Я не прихильник примусової українізації, людина сама має визначати, якою мовою їй говорити. Але я проти, щоби україномовні українці відчували будь-який дискомфорт щодо себе. Якщо вони хочуть, щоби їх…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...